Ще раз про наболіле. Команда в страйкболі.

 Страйкбол є тактичною грою, в якій кожному гравцеві покладена своя роль, що дозволяє командам застосовувати різні манери і тактики в ході великих сутичок і зонах бойових симуляторів. Ролі та обов’язки досить чітко визначені і працюють, як вирішальний інструмент для успішної гри. Є такі ключові підрозділи гравців в команді: снайпери, наводчики підтримки, гренадери, стрілок, бойовий медик і призначений стрілок.

 У страйкболі існує достатня кількість команд. Важливо відзначити, що їх просто дюжина. Тому перед кожним з нас стоїть завдання – зробити вибірку потрібних під особисті вимоги. У цій процедурі немає нічого особливо складного, але варто підійти до неї відповідально і з холодним розумом. Головне в загальних рисах розуміти, чого ви хочете отримати від гри.

Гра в команді, чи так це важливо?

 У певний момент, кожен гравець стикається з питанням вибору команди. Не можна стверджувати, що це обов’язкова умова гри. Цілком реальна продуктивна гра  поодинці або з участю двох-трьох своїх знайомих. Але давайте на чистоту, перебуваючи в команді, ви бонусом отримуєте пучок переваг. Як висновок, варто сказати, що командна згуртованість дарує гравцеві можливість особистісного розвитку і спрощує питання організації.

Перейдемо до вибору команди, розберемо покроково

 В першу чергу переконайтеся, що у вас є пристрасть і прихильність до цього хобі і вашої майбутньої команди. Не будьте байдужі.

 Якщо ваші товариші хочуть приєднатися, варто переконатися, що вони відповідають всім запитам і не стануть важким якорем для вашого високошвидкісного загону. В іншому випадку порадьте їм відправитися в похід, бо у них занадто багато багажу.

 Зібравши команду людей, дійсно відданих цьому заняттю, почніть разом приходити на ігри. Намагайтеся проводити хоча б пару боїв на місяць всією командою. Це потрібно для того, щоб привчити групу працювати один з одним.

 Придумайте насправді круту, але відповідну назву для своєї страйкбольної команди. Якщо є можливість, зверніться за допомогою до хорошого графічного дизайнера, щоб придумати епічний символ, який буде представляти вас.

 Дуже хотілося б вас попросити не витрачати всі свої гроші на сексуальний тактичний нейлон. Тому що, не маючи надійної гвинтівки, ви стаєте просто симпатичною групою хлопців.

Пару напутніх слів на завершення

 Будьте віддані цьому спорту, постійно розвивайтеся, але залишайтеся скромними. Подавайте хороший приклад іншим командам. Так само використовуйте свої втрати, як тривожний сигнал про те, що у вас і ваших сокоманднікив є ще більше можливостей для зростання. Важливо не забувати, що навіть найкращі команди час від часу отримують свої дупи. Тому оцінюйте свої слабкі сторони, які привели до вашої втрати, працюйте над їх виправленням і йдіть в бій з високо піднятою головою.

 

 

 

 

Підписатися
Сповістити про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

Інші новини:

Запрошення на страйкбольний захід “Airsoft Runner 2”

17 Лют. 2022

admin

AIRSOFT RUNNER Минулого року у Чернівцях пройшов цікавий проект, на якому кожен учасник міг перевірити себе. Зокрема, витримку та готовність. Обмеження по БК і...

Емоції гравців від Полтавського рейду 2022

04 Лют. 2022

admin

Полтава і як це було? Останніми вихідними відгримів «Полтавський рейд». Втомлені, але щасливі гравці поділилися своїми емоціями та медіа у своїх соціальних...

Основи тактики у страйкболі. Частина 2

05 Січ. 2022

admin

Вихід на лінію  Можемо перейти до більш просунутої тактики. Майте на увазі, що нічого з цього не спрацює, якщо ваша команда не виконує накази. Тому переконайтеся,...

Напишіть нам

Обов’язково

Не обов’язково

Не обов’язково

Обов’язково