Airsoft Screamers або синдром тотальної нестачі культури!

Airsoft Screamers або синдром тотальної нестачі культури

Раніше страйкбол був іншим. Звичайно, раніше у нас були різні копії приводів, різна форма, різні ігрові майданчики. Так, сутички раніше тривали навіть цілий день, з 09:00 до 20:00 … Звичайно, у нас не було нічого надзвичайного . Звичайно, багато чого змінилося. Але чи знаєте ви, що залишається незмінним? Крикуни.З тих пір, як Я почав грати в страйкбол, наскільки пам’ятаю, я згадую людей, які надзвичайно дратували. Я маю на увазі, що вони зараз дратують, тому що давно я був точно таким же. Так, я повинен зізнатися. Я був ТИМ хлопцем у кожній страйкбольній сутичці. ТОЙ, кому завжди доводилося кричати як божевільний, щоб його почули в найближчому селі. Величезний мудак блукав полем страйкболу, кричав на кожен кущ і намагався змусити людей називати свої позивні, дотримуватися правил і т.д. Крик раніше був моїм найбільшим гріхом у страйкболі. Зараз мені це надзвичайно огидно – може, тому, що я бачу себе в такій поведінці?

Думаю, таких людей часто бачать на полях бойових сутичок, і більшість із вас стикалися з ними. Раніше я ставився до них як до однієї групи – до купи грубих хлопців. Але з часом я почав помічати невеликі, але відмінні відмінності. І що ще цікавіше, такі хлопці або типи були присутні в різних місцях та страйкбольних громадах. В основному на кожній страйкбольній сутичці. Хто вони?

Тип номер 1.

Нездійснений організатор – більше того, іноді він навіть не організатор! Ймовірно, якась містична сила наказала йому саморекламуватися і взяти на себе роль живого мегафона, поширюючи слова справжньої організації. Це той хлопець, якого ви можете бачити на кожному брифінгу чи мітингу – кричати на людей про те, щоб сформувати лінію, стояти в два ряди або просто слухати організацію. Це його робота, його річ. Його хвилювання виходить за межі будь-якої межі, коли він може просто наказати людям мовчати або стояти на місці і слухати. Він просто любить похитувати головою від розчарування через відсутність дисципліни тощо. І я помітив, що близько 90% з них любить носити берети. Цікаво …

Тип номер 2.

Польовий командир – він мене дратує до межі, робить гру надзвичайно неприємною. Завжди скаржиться на мудака, який намагається надихнути людей на боротьбу. Звичайно криком. Він віддає свої безглузді накази людям, котрі не можуть їй виконати. Я все ще чую його писклявий голос. Найгірше те, що він справді вірить у те, що робить. Він справді думає, що допомагає! Він просто хоче покращити ситуацію. Він справді вірить, що його крики та вигуки змусять усіх підняти свою зброю та з великою пристрастю кинутися до ворога, щоб домінувати на полі.

Тип номер 3.

Справжній суддя Дредд . Він вважає, що його обрав Святий Дух Airsoft для вирішення, хто справедливий, а хто несправедливий. І в його святих очах кожен шахрай. Йому просто потрібно поглянути на вас крізь свою оптику щоб знати, що ви мертві. Йди на відродження, опариш. І йому завжди доводиться кричати, вказуючи пальцем на свою ціль. Чим більше ти намагаєшся з ним говорити, тим божевільнішим він стає. Справжній perpetuum mobile крику.

Тип № 4. Остаточний

Зв’язок попередніх. Важко повірити, але так – такі люди існують. Справжні шедеври страйкбольної спільноти.

Це просто мій простий список крикунів. Таким чином я можу впоратися з ними та пояснити їх поведінку. Коли я оглядаю свою власну поведінку кілько років тому, я чітко бачу, що це руйнує страйкбол для всіх. А крики на інших людей можуть закінчитися лише агресією. Таким чином ми не можемо вирішити незрозумілі ситуації.

На щастя, у страйкболі не переважають розчаровані прихильники командосів, які просто хочуть розвантажити своє розчарування та впоратися зі своєю низькою самооцінкою (принаймні поки що). Але в основному кожного разу, коли я йду на ерсофтинг, я зустрічаю одного з тих хлопців, про кого я згадував раніше. Але я думаю, що вони працюють дуже наполегливо, щоб отримати погане ім’я в громаді, і ніхто не буде ставитися до них серйозно. Подумайте лише про це – немає нічого смішнішого, ніж 40-річний хлопець, який десь посеред лісу кричить на 18-річного малюка, одягнений у стару військову форму і стріляючи в маленькі кульки. Повірте мені – був там, робив це;)

Підписатися
Сповістити про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

Інші новини:

Запрошення на страйкбольний захід “Airsoft Runner 2”

17 Лют. 2022

admin

AIRSOFT RUNNER Минулого року у Чернівцях пройшов цікавий проект, на якому кожен учасник міг перевірити себе. Зокрема, витримку та готовність. Обмеження по БК і...

Емоції гравців від Полтавського рейду 2022

04 Лют. 2022

admin

Полтава і як це було? Останніми вихідними відгримів «Полтавський рейд». Втомлені, але щасливі гравці поділилися своїми емоціями та медіа у своїх соціальних...

Основи тактики у страйкболі. Частина 2

05 Січ. 2022

admin

Вихід на лінію  Можемо перейти до більш просунутої тактики. Майте на увазі, що нічого з цього не спрацює, якщо ваша команда не виконує накази. Тому переконайтеся,...

Напишіть нам

Обов’язково

Не обов’язково

Не обов’язково

Обов’язково