ДІВЧАТА У СТРАЙКБОЛІ. МІНІ-ІСТОРІЇ ВІД ДІЮЧИХ СТРАЙКБОЛІСТОК.

 Спочатку, жінкам було далеко не легко в страйкболі. Їм довелося подолати багато перешкод, існуючих стереотипів, а також розсунути соціальні кордони.  Вам буде корисна ця стаття, не важливо, чи ви діючий гравець, чи вже перебуваєте в наших рядах.

 Дівчата поділилися своєю історією та безцінним досвідом, тому, влаштовуйтеся більш зручно і без сумнівів приступайте до читання. 

Наша перша страйкболістка, під псевдонімом «Клімова»

Чим вас залучив цей вид гри?

-Цей вид гри зацікавив мене не одразу, починалося все з сталкер-страйку, пізніше вже познайомилася з страйкболом.  Це нестандартно і весело, плюс можна багато імпровізувати.

Чи стикалися ви з труднощами, у зв’язку з виниклою безліччю стереотипів з приводу жінок в «чоловічому середовищі»?

-Безліч стереотипів – улюблена тема для жартів. Зазвичай – це спроби зачепити, або якось вколоти.  Але знаю кілька дівчат, які не ризикнули прийти в наше захоплення саме через це.

Як поставилася ваша сім’я до такої ініціативи?

-Моя мама – лютий гуманіст, тому їй не дуже подобається варіант того,  що дочка бігає і вбиває людей))).  Проте, ставиться до цього з повагою, оскільки мені це подобається.  Дарувала ремені для приводу і підвозила на ігри.

Чи було це легким рішенням для вас, почати свою страйкбольну кар’єру, чи все-таки довелося довго аналізувати свій вибір?

-Одне придбання приводу і правильна компанія, так що все було легко)

Пару рад для дівчат, які теж хочуть долучитись до страйкбольних ігор.

-Не боятися і не реагувати на спроби вколоти вас, провокації – це спроба потішити своє его.

Перейдемо до наступної героїні, під псевдонімом «Тихий омут»

Чим вас залучив цей вид гри?

-Взагалі, історія інтересу до тематики, що стосується зброї, тягнеться ще з дитинства.  Дуже часто з братом ми їздили разом на дачу, де було пару дитячих пістолетів і калаш.  Ми часто будували барикади з матраців на території, розігрували різні бойові сценарії, і за фактом, вже на той момент грали в безконтактний страйкбол.  Трохи пізніше мене затягнуло в комп.ігри: сталкер, метро, ​​контра і подібні шутери, в яких я провела серйозний відрізок свого життя.  Згодом зрозуміла, що мені не вистачає емоцій і задоволення від ігор, і хотілося б чогось більшого.  Ну і так склалося, що на той момент хлопці з компанії і брат, вже захоплювалися страйкболом.  І ось так, потроху, я почала вступати в ряди страйкболу.

Чи стикалися ви з труднощами, в зв’язку з виниклою безліччю стереотипів з приводу жінок в «чоловічому середовищі»?

-В першу чергу, це напевно стосунки між людьми.  Всі такі лампові, дружні, завжди допоможуть і підтримають, незважаючи на те, новачок ти, чи ветеран страйкболу.  По-друге, напевно, зіграв мій інтерес до зброї і можливість відчути себе справжнім бійцем, або якоїсь важливої ​​одиницею в команді.  Постійно цікаві місії на іграх, іноді з досить раптовим фіналом, море емоцій, задоволення, адреналіну і позитиву.  Кожна нова гра не схожа на попередню.  Завжди є куди розвивати свої навички, вчитися чомусь новому і корисному.  Ну і по-третє, мені просто подобаються хлопчики в формі.

Як поставилася ваша сім’я до такої ініціативи?

-Ну,  в цьому плані мені напевно повезло.  З самого початку мене всі підтримували і допомагали.  Напевно, я навіть і не згадаю поганих слів на свою адресу з цього приводу (спасибі склерозу). Який сенс нову людину нагнітати і обмежувати, якщо ви зацікавлені в одній справі.  Та й дівчат, в цілому, не так і багато в страйкболі, щоб на них виливати свої дурні і нікому не потрібні стереотипи.  Звичайно, не без жартів із серії: «дівчина повинна варити борщ», але це чисто жарт заради жарту і ніхто ні на кого не тримає обідок (френдлі фаєр звичайно потім буває не випадково)). Мама, звичайно, була не в особливому захваті, тато якось реагував лояльніше.  «Ти ж дівчинка», – і ось ці всі стереотипні погляди давали свої відгомони.  Але c кожним разом, як додому приносилась нова страйкбольна амуніція або привід, мама швидше змирилася і прийняла.  Мама завжди мріяла про дівчинку в рожевому повітряному платті і з двома косичками, а вийшла дівчинка в мультикамі та з Аркою, яка свої вихідні витрачає на біганину по лісі з пластиковою зброєю і натовпом таких же чоловіків.  З урахуванням того, що я ще й пішла на роботу в збройову компанію, і це стало просто частиною мене – вибору ні в кого не було.

Чи було це легким рішенням для вас, почати свою страйкбольну кар’єру, чи все-таки довелося довго аналізувати свій вибір?

-На той момент я захоплювалася косплеєм, а косплей – справа не дешева, і теж займає чимало часу і грошей.  Спочатку, я ще намагалася якось поєднувати одне і друге, але сісти попою на два стільці – важко, а зарплатня не гумова.  Ось тоді і став вибір – косплей, або страйкбол.  Так поміркувавши, я прийшла до того, що страйкбол викликає у мене куди більше емоцій, які мені потрібні, аніж косплей.  Таким чином, я вже цілеспрямовано почала свій шлях.

Пару рад для дівчат, які теж хочуть долучитись до страйкбольних ігор.

-Пару рад для дівчат, які теж хочуть долучитись до страйкбольних ігор. В першу чергу – не боятися і пробувати.  Завжди краще спробувати і зрозуміти, твоє це чи ні, ніж не мати уявлення, від чого ви відмовилися.  Спочатку звичайно краще мати хорошу компанію, яка грамотно пояснить базові речі, принципи роботи і тд.  Щоб не вийшло так, що дівчина приїде перший раз на гру, а її кинуть відразу в м’ясо з куль і гранат J. Так можна відбити бажання і інтерес у людини назавжди.  А в цілому, дівчата бувають теж відмінними гравцями і стратегами, незважаючи на упереджене ставлення (але, це не про мене: D).

Дівчиина, під псевдонімом «Concorde»

Чим вас залучив цей вид гри?

-Мене з самого дитинства приваблювали різні активності, які були пов’язані з перестрілками, або так званою «війнушкою».  Велику роль в такому процесі становлення інтересів зіграло те, що у мене є брат, який на 6 років старший за мене.  З ранніх років я була знайома з усіма шутерами і різними іграми, так як я обожнювала спостерігати за тим, як він грав на PlayStation 1, а потім вже і на наступних версіях даної платформи.  Поступово я сама дорослішала і повз мене не пройшли «війнушки» у дворі з хлопцями.  Я завжди була частиною цієї компашки.  Особливо мене відрізняло від багатьох дівчаток те, що коли мої однолітки вибирали нову барбі в магазині – я в цей час краєм ока дивилася на пістолетики і гвинтівки.  Я виросла, а тяга до бойових дій не вщухла.  Коли є вільний час і бажання – я граю з друзями в шутер на комп’ютері.  Зараз відкрила для себе страйкбол і моментально зрозуміла, що це – моє!  Тут є абсолютно все, що я люблю: перестрілки, засідки, тактичні схеми, штурм, оборона і звичайно ж – чудова компанія поруч!

Чи стикалися ви з труднощами, в зв’язку з виниклою безліччю стереотипів з приводу жінок в «чоловічому середовищі»?

-Взагалі жодного разу не зіткнулася з даними стереотипами.  Як на мене, то гравці в страйкбол навпаки раді тому, що в цей спорт приходять нові люди.  І не важливо, якої вони статі, віросповідання та інше.  Тут всі – це одна велика сім’я, яка з задоволенням прийме бажаючих грати в свої ряди.  Всім допоможуть, все підкажуть і головне – покажуть.  Можливо,  якщо брати в приклад команди – хтось не захоче мати в своєму загоні даму, так як це може викликати різні наслідки в колективі.  Як приклад – сварка двох бійців через дівчину.  Але тут дуже багато залежить від самої людини, так що цей момент досить індивідуальний.

Як поставилася ваша сім’я до такої ініціативи?

-Моя сім’я здивувалася тому, що я вирішила почати займатися страйкболом.  Але я не одна загорілася цією справою – мій брат теж воює зі мною.  Це я його підсадила, якщо можна так сказати. Наші історії після кожного бою тепер цікаві всім, так що після кожного виїзду нас чекають вдома і запитують про наші враження.  Мені дуже приємно, що батьки поділяють наше захоплення і всіляко сприяють нам цим займатися. Спасибі їм за це!

Чи було це легким рішенням для вас, почати свою страйкбольну кар’єру, чи все-таки довелося довго аналізувати свій вибір?

-Рішення було прийнято після першої ж гри.  Шалено сподобалося грати в команді і бути частиною такого змагання.  Тут є все: адреналін, емоції та гарний настрій.

Пару рад для дівчат, які теж хочуть долучитись до страйкбольних ігор.

-Основна порада – якщо є бажання грати, то обов’язково спробуйте зіграти в страйкбол!  Потрібно пограти на різних полігонах.  Кожен бій  відрізняється один від одного. Дуже важливо знайти собі людину, яка в подробицях розповість про всі деталі і тонкощі гри.  З першого разу можна заплутатися від кількості всяких різних моментів.  Головне – не боятися і все обов’язково вийде! Треба бути готовою до того, що тепер замість суконь ми будемо дивитися на різні приціли і варіації екіпіровки) P.S.  – величезне спасибі всім тим, хто допомагає нам дізнаватися щось нове в страйкболі!  Ми це дуже-дуже цінуємо.

Остання героїня, під псевдонімом «Pixie» з команди «Forest spirit»

Чим вас залучив цей вид гри?

-Я давно цікавилася військовою тематикою, але ніяк не наважувалася спробувати себе в страйкболі.  Цей спорт мене приваблює тим, що на полі бою забуваєш абсолютно про все, занурюючись в атмосферу гри, піддаєш випробуваням, як фізичні, так і моральні сили.  Подобається також відчуття дружнього плеча, командного духу.

Чи стикалися ви з труднощами, в зв’язку з виниклою безліччю стереотипів з приводу жінок в «чоловічому середовищі»?

-Так, звичайно.  Але це тільки загартувало мене і допомогло в роботі хірургом в переважно чоловічому колективі.

Як поставилася ваша сім’я до такої ініціативи?

-Батьки і більшість членів сім’ї дуже переймалися, особливо на початку мого страйкбольної шляху.  Зараз вони звикли і ставляться до мого хобі позитивно.

Чи було це легким рішенням для вас, почати свою страйкбольну кар’єру, чи все-таки довелося довго аналізувати свій вибір?

-Рішення було легким, хоча я спочатку не до кінця розуміла, в який спорт потраплю.  Інтуїція підказала, що варто спробувати і я задоволена, що прислухалася до неї.

Пару рад для дівчат, які теж хочуть долучитись до страйкбольних ігор.

-Раджу не боятися пробувати, вірити в свої сили і розвиватися в страйкболі, хто б що не говорив.  Більшість страйкболістів раді жіночій компанії і не проти допомогти освоїтися дівчатам.

На завершення

 Так що, дівчата, найголовніше, не варто приміряти на себе ніякі кордони. Робіть і займайтеся тим, що вам дійсно до душі. Якщо ви займаєтеся якоюсь справою і вона вам приносить задоволення – ви на правильному шляху! Незважаючи на всі «за» і «проти».

 Слухайте і довіряйте своєму чуттю.  Вдалих і гармонійних ігор вам!

Підписатися
Сповістити про
1 Коментар
Старіші
Новіші Найпопулярніші
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

Женщины…ну такое
Есть реальные бойцы женского пола, которые и по роже дадут, а вы нашли девочек-девочек, которых и на играх видно было последний раз в прошлом году и проездом

Останнє редагування 2 роки тому від Скворец

Інші новини:

Запрошення на страйкбольний захід “Airsoft Runner 2”

17 Лют. 2022

admin

AIRSOFT RUNNER Минулого року у Чернівцях пройшов цікавий проект, на якому кожен учасник міг перевірити себе. Зокрема, витримку та готовність. Обмеження по БК і...

Емоції гравців від Полтавського рейду 2022

04 Лют. 2022

admin

Полтава і як це було? Останніми вихідними відгримів «Полтавський рейд». Втомлені, але щасливі гравці поділилися своїми емоціями та медіа у своїх соціальних...

Основи тактики у страйкболі. Частина 2

05 Січ. 2022

admin

Вихід на лінію  Можемо перейти до більш просунутої тактики. Майте на увазі, що нічого з цього не спрацює, якщо ваша команда не виконує накази. Тому переконайтеся,...

Напишіть нам

Обов’язково

Не обов’язково

Не обов’язково

Обов’язково