Страйкбол – це боляче?

 Страйкбол для багатьох перестав бути звичним проведенням часу, він став повноцінною частинкою життя кожного з нас.

 Вас хвилює, чи не завдасть вам шкоди гра в страйкбол? Турбуєтеся про те, наскільки велика ймовірність отримати травму під час гри?

 Зараз розберемо все по порядку.

Почнемо з куль

  У страйкболі, як правило, використовуються 6-и та 8-и (не в Україні) міліметрові кулі.  Зроблені вони з пластику.  Залежно від виду, можуть мати різне колірне покриття.  Наприклад, трассерні кулі мають в своєму складі фосфорицидні речовини (простими словами – речовини, за допомогою яких вони можуть світитися в темряві).

  Про види куль скажемо коротко.

Стандартні. Виконані з пластика, переважно білого кольору.

  Так само є і кольорові варіації таких куль.

 Трассери. Стрілянина ними виглядає досить захоплююче. Все тому, що вони підсвічуються в темряві.

  Варто відзначити, що в нічний час підсвічені (видимі кулі) відіграють важливу стратегічну роль. Самі розумієте, як мінімум, їх видно.

Еко-кулі. З самої назви зрозуміло, що вони – екологічні. Тобто, легко розкладаються через якийсь час, не приносячи шкоди навколишньому середовищу.

  Важливо врахувати цей факт і зберігати такі кулі відповідно. Тримати подалі від води, в сухому місці.

 Маркери. Важливо не плутати з кулями для пейнтболу.  Страйкбольні маркерні кулі все такі ж маленькі, як інші види.  Їх оболонка складається з желатину, всередині наповнені фарбою.

  Перевагою є легка ідентифікація ділянок, в які потрапили такі кулі. Сказати, що вас не вбили/поранили – вже не вийде)

А буде боляче?

 Так.. але все не так погано.  Давайте обговоримо!

  Ніхто не хоче отримати болючу травму, всім це і так зрозуміло. Ви можливо чули різні розповіді про те, як неприємно отримувати кулю в будь-яку ділянку тіла.

  Важливо знати, що ступінь болю, яку ви можете отримати від страйкбольної кулі залежить від безлічі факторів. Але боятися точно не варто, потрібно грамотно підійти до збору на гру та головним правилам безпеки.

  Ось основні з них:

  •  ваша індивідуальна переносимість болю;
  •  відстань пострілу;
  •  одяг, який на вас;
  •  потужність страйкбольного пістолета, з якого був здійснений постріл;
  •  вага кулі;
  •  ступінь вашої захисту.

Захист

  Ми не раз у своїх статтях піднімали питання важливості захисту в страйкбольних іграх. Це не обов’язково має бути найдорожче обмундирування, певного кольору, або зі спец захисними елементами. Все залежить від вашого бажання.

 Проте, ні в якому разі не варто нехтувати захистом в цілому. Особливо це стосується: очей, голови, паху та грудної клітини.

 Також є правила безпеки, навіть якщо на вас вже є захисні елементи.

  Змоделюємо ситуацію. У вас запотіли окуляри, що робити?  Звичайно ж захочеться їх якомога швидше зняти та прибрати мутність. Як правило, ви повинні знаходитися і в масці, і в окулярах. Якщо ви в масці, ваше завдання: акуратно підняти маску, дістати окуляри і потім вже займатися вирішенням проблеми.  Раптом, в такій ситуації, на вас тільки окуляри – йдіть з поля бою, перш ніж здійснювати маніпуляції. Здавалося б, пару секунд, але вони можуть стати вирішальними в попаданні в вас.

На що схоже відчуття, від попадання кулі?

  Як вже говорилося раніше – все індивідуально та залежить від різних факторів. Хоча те, що удар не залишиться непомітним – це точно.

  Максимально точно описати складно. Це сильний точковий удар, біль від якого проходить досить швидко (пару секунд). Може залишитися синяк, або ж почервоніння. Все не так страшно, жити можна. Синяк пройде, а емоції та адреналін від гри ви отримаєте.

  Говорячи про неприховані ділянках тіла, ситуація йде трохи інакше. М’які тканини може і пробити. Тому ще раз просимо не забувати вас про захист.

Травми

  А що, травму можна отримати не тільки від кулі? Бити вас ніхто не буде, але є дюжина способів, як умудриться отримати пошкодження.

  Найчастіше, гравці можуть впасти, наткнувшись на якийсь предмет, або той же корінь в лісі. Таким чином викручують собі щиколотки та інші травми.

  Щоб уникнути цього – зробіть розминку перед виходом на поле. Ну і звичайно ж, будьте уважні, не дивлячись на можливий кураж від процесу гри.

Бійтеся в першу чергу себе

  Так-так, себе. Будьте хорошим гравцем. Бути «хорошим» – не означає ідеально вести гру до переможного кінця. В першу чергу, ви повинні з повагою ставитися до інших гравців, дотримуючись усіх правил. Не травмуйте їх.

   Якщо кожен буде діяти за цим правилом – травм і обідок буде менше.

 Наостанок

  Страйкбол, як хобі, або улюблене заняття – повинен приносити задоволення та радість.

  Гра може вас лякати, або навіть «кусатися» тільки в тому випадку, якщо ви не обізнані хоча б про базові правила безпеки в цьому виді спорту.

  Навіть якщо щось пішло не так, пара подряпин, або синяк, точно варті того задоволення, яке ви отримаєте в процесі.

 

Підписатися
Сповістити про
2 Коментарі
Старіші
Новіші Найпопулярніші
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

Шикарная статья! Молодцы

[…] вас, а також відповість на всі запитання по цій темі: https://airsoftua.com/airsofthurt/ Щоб ще більше убезпечити себе, рекомендуємо […]

Інші новини:

Великі страйкбольні проекти України у першій половині 2022 р.

22 Лют. 2022

admin

У цій статті ви дізнаєтесь про великі та активні страйкбольні ігри України першої половини 2022 року. Хочемо попередити, що деякі заходи ми могли не внести. Всі дані...

Запрошення на страйкбольний захід “Airsoft Runner 2”

17 Лют. 2022

admin

AIRSOFT RUNNER Минулого року у Чернівцях пройшов цікавий проект, на якому кожен учасник міг перевірити себе. Зокрема, витримку та готовність. Обмеження по БК і...

Емоції гравців від Полтавського рейду 2022

04 Лют. 2022

admin

Полтава і як це було? Останніми вихідними відгримів «Полтавський рейд». Втомлені, але щасливі гравці поділилися своїми емоціями та медіа у своїх соціальних...

Напишіть нам

Обов’язково

Не обов’язково

Не обов’язково

Обов’язково