Безпека піротехніки страйкболу

Зараз календарне літо, так само початок цьогорічного сезону страйкболу (але чи колись він закінчується?). Гравці повертаються до своїх улюблених лісових масивів та  CQB, але сюди також прибуде багато новачків, які хочуть спробувати нове хобі після великих знижок на початок сезону. І це чудово!

Airsoft – це все про неймовірну військову атмосферу – тактичне спорядження, форму, копії страйкболу 1:1, тактику та … піротехніку для військового моделювання. Останнє – це один із аспектів, який може суттєво змінити кінцевий результат гри. Однак піротехніка небезпечна, і з нею слід поводитись належним чином із загрозою безпеки. І це буде сьогоднішня тема розмови.

Основна безпеки піротехніки

  Загальновідомо, що все, що вибухає, може завдати нам меншої чи більшої шкоди. Якщо хтось у це не вірить, сміливо перевіряйте статистику з новорічної ночі. Більшість аварій не сталися б без алкоголю, це правда. Зараз ви можете сказати, що це не впливає на страйкбол, оскільки під час гри ніхто не п’є. Однак гра в страйкбол все ще передбачає величезний прилив адреналіну, що може призвести до помилок. Це показує, наскільки неймовірно важливими є правила безпеки для піротехніки.

Давайте згадаємо основи – гранати, що спрацьвують (осколок або спалах), потрібно кинути якомога швидше. Це не Call of Duty –  гранати можуть завдати серйозної шкоди і пригода закінчиться в лікарні. Інше важливе правило – не тримати гранати занадто міцно, оскільки це збільшить пошкодження кисті, якщо вона передчасно розрядиться.

Що стосується спалахів та димових гранат, – перед використанням прочитайте інструкцію.

 Залиште нерозірвані гранати в спокої! Вони можуть вибухнути із більшою затримкою, ніж зазначено на упаковці. Не намагайтеся запалити їх знову. Якщо вони все одно не вибухнуть через деякий час (наприклад, 5 хвилин), тоді помістіть їх у воду та утилізуйте.

  В інтернеті є відеокліпи, на яких показано відкидання гранат під час ігор у страйкбол. Це певний NO-GO. Здоров’я важливіше за рахунок в грі, а ризик занадто високий.

Останнє правило суворо стосується страйкболу – подумайте принаймні 4 рази, перш ніж покласти гранату в той чи інший пакет. Якщо вони мають кільцеву тягу – це не може бути вразливим для навколишнього середовища, як кущі, палиці або інші елементи обладнання. Найкраще закріпити кільце за допомогою стрічки або покласти страйкбольні гранати догори дном в мішечки.

Захист очей та шкіри

 Не грайте з піротехнікою без належного захисного спорядження. Тактичні рукавички можуть запобігти опіку руки полум’ям, а матеріал зменшить пошкодження руки, якщо граната вибухне передчасно.

 Не менш важливим є захист очей – там, де вибухи, завжди будуть осколки від каменів, піску тощо, які можуть кинутися прямо до ваших очей.

Спілкування

Під час ігор у страйкбол з піротехнікою гарною звичкою є попередження інших гравців про кидання гранати простим спілкуванням «ГРАНАТА!». Це безпрограшна ситуація, оскільки попередження може відлякати ворога від броска гранати і зробити його вразливим до вогню з вашої сторони, і в той же час для них буде набагато безпечніше потрапити під удар гранати, коли вони знають, що на них летить.

Будьте в курсі погодних умов!

  Зараз літо, і не так вже й багато часу, коли прийде посуха. Коли трава повинна висохнути, а сонце занадто жарить, дуже небезпечно використовувати страйкбольні піротехнічні засоби, особливо димові гранати, які, як правило, іскряться під час диму. Це може спричинити велику, нестримну пожежу в лісі.

Будьте в курсі тварин у лісі

Пам’ятайте, що ми не самі в лісі, і ми лише гості там. Не використовуйте піротехніку в місцях, які часто відвідують тварини, оскільки це може їх відлякати.

Страйкбол – весела та адреналінова гра. Можливість взяти участь у справжньому бою, не ризикуючи бути вбитим, дає вам унікальну можливість випробувати незабутні враження.

Підписатися
Сповістити про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

Інші новини:

Запрошення на страйкбольний захід “Airsoft Runner 2”

17 Лют. 2022

admin

AIRSOFT RUNNER Минулого року у Чернівцях пройшов цікавий проект, на якому кожен учасник міг перевірити себе. Зокрема, витримку та готовність. Обмеження по БК і...

Емоції гравців від Полтавського рейду 2022

04 Лют. 2022

admin

Полтава і як це було? Останніми вихідними відгримів «Полтавський рейд». Втомлені, але щасливі гравці поділилися своїми емоціями та медіа у своїх соціальних...

Основи тактики у страйкболі. Частина 2

05 Січ. 2022

admin

Вихід на лінію  Можемо перейти до більш просунутої тактики. Майте на увазі, що нічого з цього не спрацює, якщо ваша команда не виконує накази. Тому переконайтеся,...

Напишіть нам

Обов’язково

Не обов’язково

Не обов’язково

Обов’язково