Емоції гравців від Полтавського рейду 2022

Полтава і як це було?
Останніми вихідними відгримів «Полтавський рейд». Втомлені, але щасливі гравці поділилися своїми емоціями та медіа у своїх соціальних мережах. Ми зібрали для вас гарні та відкриті відгуки про гру.


1. Відгук від стійкого та досвідченого гравця у аірсофт Сергія Icelop

Для кожного гравця або команди є список ігор, які вони відвідують регулярно з року в рік. Полтавські рейди стали для мене та моєї команди (ТФ88) обов’язковими для відвідування.
Особливо тішить те, що проходять вони в період міжсезоння, коли більшість організаторів та гравців беруть перерву. Цього року рейд був добовим, що перевірило багатьох гравців та спорядження на во… стійкість.

Ночівля в засніженому лісі, мінус, це новий досвід для багатьох. Але очікувано все пройшло чудово!

Сам сценарій логічний і цікавий. Дуже сподобалися місії із радіообміном. Розвивайте їх! Це складно (знаю по собі) але цікаво. Єдине як вже згадувалося треба замінити обрив кіперки “з останніх сил” на щось суттєвіше. Як варіант той самий підрив фугаса. Або як це було при штурмі бази фальшфеєр чудово впорався з цим. Було дуже приємно грати з і проти гідними командами та гравцями. Квадрики додали грі динаміки та краси, хлопці молодці!
РДГ, які дограли до евакуації, вам окремий респект! Я не сумнівався, що я побачу вранці саме вас. І бігав я від диму до диму, як той сірко, але скрізь встиг! Організатори Бонд і Медіатор, ви красені, змогли зібрати та захопити грою досить велику кількість, а головна якість гравців у такий несприятливий період і навіть із крайніх точок нашої країни).Від себе та команди величезна вам подяка! Нам сподобалося! Був радий бачити (правда був радий) усіх друзів!
І до нових зустрічей на іграх ваш Іцелоп.


2. Відгук від гарної людини і досвідченого організатора Володимир Ulan

Всім добрий день. Останні вихідні пройшов 13й зимовий рейд у Полтаві від організаторів Бонда та Медіатора. Як завжди все пройшло на найвищому рівні, на відміну від минулого зимового рейду, цей рейд був добовий, що нам сподобалося.

Наша збірна команда Зулу складалася з команди Блек Хавк (Черкаси), Скорпіони (Черкаси) та Електроніки (Черкаси), приїхали здобули масу позитивних емоцій та з приємною втомою поїхали додому.

Такий формат ігор відбирає лише найсильніші команди, проти яких гратиме одне задоволення. За що армії та іншим групам ДРГ, респект та повага! Окрема подяка тим учасникам, які залишилися до кінця, ви всі молодці!
Ще раз дякую за організацію та гарну гру. До нових зустрічей!


3. Відгук від доброго гравця центральної України, а зараз вже гравця київської команди Center 507 – Олексій КУБ


Одна з перших великих моїх ігор у 2022 році! Вперше грав за армію, все було супер корисний досвід, радий був бачити всіх учасників, оскільки часто з вами перетинаюсь і на рейдах, і на інших аірсофту проектах різного формату! Все від простих завдань до запеклих бойовок на різній місцевості – вважаю успішним! Покатушки на техніці та нічні бойовки були добротні.
Дякуємо орг.складу що організували всі та швидко зреагували на заміну локації!! Єдине, що довго стартували аж близько 11 дня.)


4. Відгук від дуже активного бійця українського аірсофту та команди організатори Head Hunters – Максим Chester та Сергія Бонда


Ну що, з відкриттям сезону 2022, велика вдячність усім крутим гравцям які взяли участь у нашому зимовому рейді 2022, БУЛО ПО РІЗНОМУ, але в цілому все супер! Квадріки, джипи, пнв, і купа відчайдушних хлопчаків та дівчат, що може бути краще… продовжуємо у тому ж дусі, до зустрічі у прицілі!
П.С. Ваші Head Hunters


5. Відгук від гравця Андрія Scout з команди Скорпіони Черкаси 

-Sierra, this is Zulu.
Зайнявши вільне місце в автобусі та спостерігаючи за прекрасними краєвидами полтавського лісу, ловиш собі на думці, невже це кінець? Промокше взуття та поколювання пальців рук стає приємним атрибутом, а не дискомфортом. Тління розмов товаришів та початок зародження нової історії, нового листа у щоденнику страйкболіста. Споглядаючи це все, можна побачити Бонда. Його легка посмішка скоріш за все вершина айсбергу, яка не бачила всіх тих витрачених зусиль на вирішення безлічі проблем, завдяки чому ми всі насолодилися грою.
Дякуємо організаторам з Полтави за черговий чудовий проект, який дозволив перевірити не лише спорядження та витримку, а й комрадів, товаришів, друзів та братів.
Для нашої групи ця гра стане ще одним дорогоцінним камнем у спільній скрині гарних ігор.
Хотілося б подякувати і іншим гравцям, які були частиною цієї історії. З вами дуже приємно грати, а ще приємніше потискати ваші долоні усвідомлюючи, що ми супротивники лише у грі, а в житті ми – товариші.
– .. Over.


А ще трішки фото для вас від команди Death Falcon та Marteau.

 

Відгуки взяті з таких джерел як: Instagram та https://airsofter.world/

Підписатися
Сповістити про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

Інші новини:

Запрошення на страйкбольний захід “Airsoft Runner 2”

17 Лют. 2022

ANKOR

AIRSOFT RUNNER Минулого року у Чернівцях пройшов цікавий проект, на якому кожен учасник міг перевірити себе. Зокрема, витримку та готовність. Обмеження по БК і...

Новий рольовий проект TARKOV: ПОСЛЕДНЯЯ НАДЕЖДА.

10 Лют. 2022

ANKOR

Хочемо вам розповісти про новий рольовий захід, який проходитиме в м.Київ з 4 по 5 червня 2022 р. Спільні сили київських організаторів Lenin / Васятко "B.L.S. Airsoft Group", а...

Основи тактики у страйкболі. Частина 2

05 Січ. 2022

admin

Вихід на лінію  Можемо перейти до більш просунутої тактики. Майте на увазі, що нічого з цього не спрацює, якщо ваша команда не виконує накази. Тому переконайтеся,...

Напишіть нам

Обов’язково

Не обов’язково

Не обов’язково

Обов’язково