Маклауди – звідки вони беруться?

Я повернувся додому дуже втомлений і просто залишив спорядження на підлозі. Неважливо, я приберу це пізніше. А може завтра. Швидкий душ, кава, комп’ютер. Чорт, мені було дуже весело сьогодні, багато дивовижних моментів. Класні люди, багато фрагів. Так! Я хочу бачити, як навожу гнів Божий на своїх ворогів, оперуючи своєю вірною HK416 . Я не можу дочекатися! Давайте перевіримо чат. О, я бачу нові дописи у темі сьогоднішнього заходу. Подивимось …

 

“Класна подія!”

“Де фотографії?”

“Так, це було круто, але протилежна команда була повна маклаудів”

“Так, там багато маклаудів”

“Ні в якому разі, ніхто не обманював. Я загубив кепку, хтось її бачив? ”

“Епатажно! Друга команда весь час обманювала! Подумайте, зроби щось із цим! ”

“Так, опублікуйте тут усі фотографії шахраїв”

 

Блін! Я думав, що був там, але, мабуть, це була якась інша подія! У чому причина такого різко різного сприйняття? Чому вони пишуть про шахраїв, але я ніколи їх не бачив? І мене ніхто не звинувачував у обмані. Ніхто не сварився і не бився. То що за бісова херня?

Не знаю, чи це лише я, але, думаю, останнім часом у нашій громаді багато скарг на шахраїв. Як багато! Звичайно, це проблема, пов’язана з страйкболом, і з самого початку існували шахраї. Але в більшості випадків ви просто їх ігнорували, плюс я думаю, що їх було не так багато, як сьогодні.

І звичайно, я не можу повірити, що лише одна команда була повна шахраїв, тоді як інша була кристально чистою, як це зазвичай з’являється в дискусіях на чатах страйкболу. Тож ще раз – що за бісова херня?

Я вважаю, що це результат багатьох різних причин. І я вважаю, що це пов’язано з новим поколінням яке приходить в страйкбол.

То в чому причина поводитися як термінатор?

Перш за все , люди багато вкладають, в своє спорядження та тюнинг приводу.   Вони не можуть просто прийняти той факт, що привод не вистрілить на ту відстань, на яку, на їхню думку вона може, що BB не може проникнути в кущ, який на їхню думку, повинен пробитий. Вони вклали багато грошей, часу та зусиль у свої привода, що вони не бачать жодних недоліків, іноді навіть прославляють свою зброю. Аж до того моменту, коли вони вважають, що їм достатньо просто прицілитися в когось, і цей хлопець повинен підняти руку і вийти ще до того, як вони мали змогу застрелити його. Досить часто вони грають на межі діапазону, думаючи, що їх привод може подолати правила фізики. Вони хочуть бути страйкболними хижаками, і вони не сприймають того факту, що їх привод просто не може стріляти так далеко. Тож вони закінчуються повними звинуваченнями. Звичайно, інша сторона не буде називати свої фраги (бо їх не було), і ми готові до конфлікту.

Друга річ(пов’язано з першою причиною) – багато страйкбольних приводів дійсно, дуже паршиві. Увесь час я бачу репліки настільки неточні, настільки погано зроблені, що їх важко знімати навіть на найпростішому діапазоні. Зазвичай це власник, який складає всі деталі, іноді за невеликої допомоги друга, який є автомеханіком, щоб “він знав, як це зробити”. Запитати досвідченого майстра або надіслати його до професійної майстерні? Сука, будь ласка, я можу це зробити самостійно! А пізніше ми можемо побачити, як такий хлопець стоїть за 30 метрів і бризкає в наших загальних напрямках, але всі ВВ летять неподалік від нас. І ми це можемо бачити дуже чітко, тому що в таких випадках час зазвичай трохи сповільнюється;) І тоді ми можемо почути його крик, що він не міг пропустити, і нам слід називати наші позивні і припинити обман. Він у цьому впевнений на 100%,

Третя річ – неправильне використання прицілів з червоними крапками. Це дуже просто. Я не вірю, що, використовуючи дешеву китайську червону крапку з розміром сітки дорослого чоловіка, ви бачили, як ваш суперник, одягнений у зелений камуфляж, стоїть за 70 метрів від вас, побитий 6-міліметровою ВВ. Ні в якому разі людина. Приціли з червоними крапками чудові на обмеженому діапазоні, крапка. Багато разів я бачив дуже чітко, як мій ВВ мало не попадає в хлопця, але падає прямо перед тим, як дістатись до нього. Або вдарившись по якійсь невеликій гілці і раптово втрачає швидкість.

Четверта річ– люди взагалі не хочуть вирішувати такі розбіжності на місці. Кілька років тому було дуже звичним просто підійти до іншого хлопця і сказати йому, що його вбили. І було цілком нормально підняти руку, покласти червону ганчірку на голову і піти відроджуватися. Довіряти іншій стороні – якщо вони бачили, як нас вбивають, можливо, вони мають рацію, і ми просто не відчували цього? Може, ВВ вдарив жилет? Можливо, у мене багато обладнання, і постріл був недостатньо потужним, щоб відчути його? Зараз це зовсім інше. Найпоширеніша техніка – просто стріляти знову – це навчить цього проклятого обманщика! Може, замість цього ми просто повинні сказати іншому хлопцеві, що його вбили? Може, він цього не знав? Зараз люди не хочуть спілкуватися між собою, вони просто уникають таких контактів. Їм краще повернутися додому і підняти пекло на чаті, “прокляті шахраї!” Зараз важче знайти ситуації, коли двоє людей просто говорять про такі ситуації, виправляють свої розбіжності, вибачаються і визнають, що помилились. Ганьба.

І останнє – простіше скиглити в чаті про “поганих обманщиків з іншої команди”, ніж визнати, що вам надрали зад. І вони просто знищили вас.

Ось як я це бачу. Я сам намагаюся не сильно переживати. Я ставлюсь до кожного гравця однаково, надаю їм певну довіру, і це допомагає мені отримувати задоволення. Тому що в цьому полягає сенс страйкболу – весело проведіть час з друзями. Ви справді думаєте, що навіть на 100 гравців усі маклауди знаходяться «в іншій команді»?

Підписатися
Сповістити про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

Інші новини:

Запрошення на страйкбольний захід “Airsoft Runner 2”

17 Лют. 2022

admin

AIRSOFT RUNNER Минулого року у Чернівцях пройшов цікавий проект, на якому кожен учасник міг перевірити себе. Зокрема, витримку та готовність. Обмеження по БК і...

Емоції гравців від Полтавського рейду 2022

04 Лют. 2022

admin

Полтава і як це було? Останніми вихідними відгримів «Полтавський рейд». Втомлені, але щасливі гравці поділилися своїми емоціями та медіа у своїх соціальних...

Основи тактики у страйкболі. Частина 2

05 Січ. 2022

admin

Вихід на лінію  Можемо перейти до більш просунутої тактики. Майте на увазі, що нічого з цього не спрацює, якщо ваша команда не виконує накази. Тому переконайтеся,...

Напишіть нам

Обов’язково

Не обов’язково

Не обов’язково

Обов’язково