Нічні міфи про страйкбол і як вибрати обладнання для нічного бачення для страйкболу.

Чоловіки та жінки в повному бойовому спорядженні. Повна бойова екіпіровка та дивовижна краса зброї. Повноцінне поле бою, де ось-ось розгорнеться справжня битва. Серйозність і рішучість в очах. Напруга, що витає в повітрі, що електризує його, ніби зараз відкриваються небеса, і світ оглухне від звуків грому, засліплюючи спалахами блискавок. І це майже правда, бо тепер це спокійне місце перетвориться на справжнє поле бою. Жорстоке, безкомпромісне і нещадне зіткнення закінчиться перемогою для одних, а поразкою для інших. Це війна. За одним, але суттєвим винятком: смертей і трагедій не буде.

Ті, хто пізнав тонкий смак цього виду спорту, мало чим відрізняються від солдатів. Ці люди захоплені своїм хобі і повністю віддаються йому. Вони чудово розбираються у всіх нюансах зброї та спорядження, ідентичних тим, що використовуються в реальному житті. Тільки зброя не має летального ефекту. Все інше купується в тих же магазинах, які постачають армію та поліцію. Тому тут все суворо.

Ставки лише збільшуються, коли справа доходить до нічних розборок. Для такого бою потрібні конкретні знання. Пошук правильного приладу нічного бачення – це непросте завдання. І якщо ви серйозно ставитесь до цього і розумієте необхідність використання високоякісного та складного обладнання, наприклад, приладів нічного бачення gen 3 або прицілів нічного бачення gen 3, вартість помилки може бути занадто високою.

Ми спробуємо допомогти вам у вирішенні цього нетривіального завдання. Найкращий план для цього – уникати найпоширеніших помилок і міфів. Про них ми сьогодні поговоримо.

Міф №1. Не заплутуйтесь.

Після того, як ви вирішите придбати свій перший прилад нічного бачення, ви, швидше за все, будете вражені безліччю думок і порад, які ви почуєте в процесі вибору пристрою. І головною порадою, яку вам дадуть, буде порадити ретельно вивчити всі варіанти на ринку та вибрати правильне покоління пристрою. Це міф.

Ви повинні розуміти, що пристрій нічного бачення призначений для того, щоб подолати обмеження, встановлені природою, і навчитися бачити в темряві. Для цього була розроблена технологія нічного бачення. Його розвиток пройшов кілька етапів, які позначаються поколіннями. Від побутової техніки нульового покоління, яку ви можете зібрати вдома з дітьми, до четвертого покоління, зразки тільки починають використовуватися армією. Чим вище покоління, тим вища якість зображення. Якщо для полювання приціл другого покоління вирішить всі ваші завдання, особливо якщо у вас також є тепловізор, то в страйкболі такі правила не працюють.

Все залежить від якості вашого зору – оцінка ситуації, швидкість реакції, легкість прицілювання і, як результат, успіх бою. Тому лише одна відповідь: лише прилади нічного бачення Gen 3 або приціли нічного бачення Gen 3 можуть забезпечити вам оптимальний огляд. Все інше було б дорогим компромісом.

Міф № 2. Пристрої нічного бачення та викриття оператора.

Часто можна почути, що вороги викриють винищувача, оснащеного обладнанням нічного бачення. Тепер, не могли б ви не повірити?

З тієї простої причини, що стає видимим лише об’єкт, який випромінює активне світло. Суть технології нічного бачення полягає в тому, що пристрій обробляє та посилює світло, роблячи спостережуваний об’єкт видимим для оператора. Ворог може побачити, як на обладнанні горить лампочка або діод, що заперечує саму суть пристрою, тому це малоймовірно. Або маркер у валу магазину вашої зброї, який вказує на відсутність магазину. Що, втім, теж рідкість. Або ліхтарик, багаття, фари автомобіля та посадкові вогні НЛО. Загалом, все, що не використовував би адекватний бойовик із страйкболу, граючи вночі.

Міф № 3. Важливість IRR.

IRR – інфрачервона ремісія – це знижена здатність предметів та предметів відображати інфрачервоне випромінювання. Якщо під час бою на вас спрямовано ІЧ-випромінювання, ви почнете світитися в об’єктиві спостерігача за допомогою приладу нічного бачення.

Цей аргумент важливий для людей, які захоплюються страйкболом і є дуже популярним серед них. Правда в тому, що ті, хто надає цьому фактору великого значення, мабуть, ніколи не брали участі в нічних боях по страйкболу. Ви можете висвітлити об’єкт, лише спрямувавши на нього ІЧ-випромінювач. Ніхто не зробить цього з тієї простої причини, що його негайно впізнають і стануть видимими для ворога.

У всякому разі, навіщо тобі ІР на полі бою? Часто дають світло приладу нічного бачення в умовах, коли його недостатньо. Але якщо ви використовуєте окуляри нічного бачення Gen 3 або приціли нічного бачення Gen 3, такі випадки під час гри майже неможливі, якщо ви не хочете виділити щось під ногами в безпечній зоні.

З іншого боку, передача IRR корисна і не безглузда. Але його значення дуже перебільшено, особливо якщо мова йде про страйкбол.

Міф No 4. Міфічний нічний камуфляж.

Камуфляж – повинен приховувати бійця, що його носить. Якщо ви перебуваєте в лісі, ваш одяг повинен поєднуватися з кольором лісу. Якщо ви ховаєтесь серед піщаних пейзажів, одяг повинен розчинитися на тлі пустелі. Якщо ви перебуваєте в нічному лісі, носіть темний одяг. Це не врятує спостерігача з приладом, але принаймні ви будете виглядати стильно.

Звідки взявся цей міф, незрозуміло. Але він дуже популярний. Хоча, якщо ви хоча б поверхнево знайомі з принципом роботи пристрою нічного бачення, ви розумієте, що темний камуфляж буде для оператора настільки ж помітним, як і решта тактичних кольорів одягу.

Страйкбол – весела та адреналінова гра. Можливість взяти участь у справжньому бою, не ризикуючи бути вбитим, дає вам унікальну можливість випробувати незабутні враження. А гра в нічному режимі за умови правильного вибору обладнання дасть вам досвід, незрівнянний ні з чим.

Підписатися
Сповістити про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

Інші новини:

Запрошення на страйкбольний захід “Airsoft Runner 2”

17 Лют. 2022

admin

AIRSOFT RUNNER Минулого року у Чернівцях пройшов цікавий проект, на якому кожен учасник міг перевірити себе. Зокрема, витримку та готовність. Обмеження по БК і...

Емоції гравців від Полтавського рейду 2022

04 Лют. 2022

admin

Полтава і як це було? Останніми вихідними відгримів «Полтавський рейд». Втомлені, але щасливі гравці поділилися своїми емоціями та медіа у своїх соціальних...

Основи тактики у страйкболі. Частина 2

05 Січ. 2022

admin

Вихід на лінію  Можемо перейти до більш просунутої тактики. Майте на увазі, що нічого з цього не спрацює, якщо ваша команда не виконує накази. Тому переконайтеся,...

Напишіть нам

Обов’язково

Не обов’язково

Не обов’язково

Обов’язково