Основи тактики у страйкболі. Частина 1

Організація завдань

 Пістолети для страйкболу – це не просто безглузда гра, в якій ви стріляєте по ворогові, з шашликом у руках. Звичайно, це може бути так, і залежно від того, з ким ви граєте, страйкбол часто перетворюється на безглузду стрілянину, доки інша команда не буде знищена. Однак, якщо ви прагнете послідовної перемоги, потрібна тактика.

 Розподіл командних завдань дасть вам перевагу над організованим натовпом гравців із протилежної команди та стане першим кроком до реалізації складної, але надійної тактики на іграх.

Найпоширеніші завдання

 Командир загону – це спільний лідер команди. Командир відділення безпосередньо спілкується з керівниками пожежних команд, які у свою чергу спілкуються зі своєю пожежною командою.

 Командир пожежного загону отримує свої накази командира загону. Він чудово з ними виходить, ведучи свій загін у бій.

 Стрілки – гравці, які будь-якої миті повинні бути готові натиснути на курок. Саме вони розчищають кімнати, борються в окопах та протистоять ворогові у відкритому бою.

Гренадер

 Якщо ви хочете дати своїй команді додаткову вогневу міць, їм слід взяти із собою гренадера. Якщо це вдасться, візьміть із собою по одному гренадер на кожну вогневу команду. Таким чином, у команди буде достатньо вогневої потужності, щоб упоратися з більшістю ситуацій.

 Одна з них – розчищення бункерів та інших укріплень. Гренадери також ідеально підходять для організації засідки на ворога.

Тяжкий кулемет

 Часто буває, що у вашій команді є хтось із SAW (автоматична зброя загону). Ця зброя призначена виключно для підтримки команди незмінним потоком автоматичного вогню. Людина в цій позиції зможе придушити ворога, коли решта загону просунеться вгору.

 Їхня робота – докучати ворогові настільки, що протилежна команда зосереджує більшу частину своєї уваги на загоні важкого озброєння. Коли це відбувається, інші вогневі групи піднімуться і вступлять у бій із противником, коли настане час.

Медик та інженер

 Ролі медика та інженера дуже спеціалізовані.

 Роль медика залежить виключно від правил гри. Якщо вам дозволено перев’язати гравця або навіть перетягнути його назад у певну зону для лікування поранених, медик матиме вирішальне значення для успіху цієї гри. Як можна грати в медика залежить виключно від правил.

 Інженер має такі предмети, як міни.  Він може влаштовувати засідки, коли противник входить в обмежений простір, де клеймор, що дивиться вперед, може знищити все на своєму шляху.  Ця роль рідкісна, але виразно використовується.

 Снайпер

 У реальному світі снайпер – найстрашніший воїн на полі бою. Ви не знаєте, де він ховається і звідки йде наступна куля.  Вам просто потрібно молитися, щоб ви не стали його наступною метою.

 Фактично, снайперські команди найкраще працюють у загонах із двох людей: стрілка та охоронця. Через обмежений асортимент снайперських гвинтівок для страйкболу, маскування, укриття та безпеку – його найкращі друзі.

 Ось як в ідеалі має працювати снайперська команда – стрілець вибирає свої цілі із прихованої позиції, оскільки його охорона знаходиться на відстані від 15 до 20 метрів позаду нього (зміщення вліво чи вправо), щоб атакувати ворогів, які намагаються стрибнути на снайпера.

 Снайпер буде занадто зайнятий, дивлячись у приціл і виявляючи ворогів, щоб вступити у бій із будь-ким, хто може його засікти. Сподіватимемося, що навіть якщо охорона буде знята, снайпер буде попереджений про присутність ворога і зможе діяти відповідним чином.

 

Підписатися
Сповістити про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

Інші новини:

Запрошення на страйкбольний захід “Airsoft Runner 2”

17 Лют. 2022

admin

AIRSOFT RUNNER Минулого року у Чернівцях пройшов цікавий проект, на якому кожен учасник міг перевірити себе. Зокрема, витримку та готовність. Обмеження по БК і...

Емоції гравців від Полтавського рейду 2022

04 Лют. 2022

admin

Полтава і як це було? Останніми вихідними відгримів «Полтавський рейд». Втомлені, але щасливі гравці поділилися своїми емоціями та медіа у своїх соціальних...

Основи тактики у страйкболі. Частина 2

05 Січ. 2022

admin

Вихід на лінію  Можемо перейти до більш просунутої тактики. Майте на увазі, що нічого з цього не спрацює, якщо ваша команда не виконує накази. Тому переконайтеся,...

Напишіть нам

Обов’язково

Не обов’язково

Не обов’язково

Обов’язково