Вихід на лінію
Можемо перейти до більш просунутої тактики. Майте на увазі, що нічого з цього не спрацює, якщо ваша команда не виконує накази. Тому переконайтеся, що ваші люди – ваші. Дисципліна є чарівним ключем до успіху будь-якої рухомої команди. Прийняття командування, перебуваючи під вогнем, може бути успішним лише в тому випадку, якщо команда має дисципліну і холоднокровність.
Побудови дозволяють вашій команді складно рухатися вперед або триматися так, щоб увімкнути безпеку на максимально можливому рівні.
Двома основними формами руху загону є File та Wedge. Швидше за все, ви вже знайомі з “file”. Ви бачите це щоразу, коли йдете до кіно, а команда спецназу чи військовий підрозділ рухається одним рядком файлу. Така побудова забезпечує відмінний захист із флангу, але розігруючий і людина, що стоїть у тилу, наражаються на найбільший ризик, коли справа доходить до контакту з противником.
Інша форма руху – клин. Така будова вимагає, щоб пожежна команда формувала V-подібну форму у міру просування вперед. В ідеалі, друга пожежна команда слідуватиме за ними, також у строю клина. Тилова безпека цього формування мінімальна, але фронтальна та флангова безпека надійні.
Якщо ваш загін повинен освоїти будь-яку побудову руху, це має бути будівельний устрій. Ваш загін повинен миттєво вишикуватися, якщо ви зіткнетеся з противником.
Вступ до лінії обличчям до противника дозволить командиру загону оцінювати ситуацію та віддавати накази загону. Такий тип реакції на контакт із противником дозволить капітану загону віддавати команди всім, бо всі вони знаходяться у безпосередній близькості. Це вносить певний порядок у хаотичну ситуацію. Тепер ваш загін може атакувати чи переривати контакт. Звичайно, це рішення залишається на розсуд капітана відділення.
Розрив контакту
Якщо командир вашого загону вважає, що ситуація не є невигідною, він може вимагати від своєї команди розірвати контакт. Ті, хто знайомий із стратегіями milsim, ймовірно, зрозуміють, наскільки важливим може бути цей розрив.
У тому ж сенсі, лідер вашого загону може виявити, що йому чи їй не подобаються їхні шанси проти сили противника, і він може розглядати розрив контакту як єдиний вихід із ситуації, коли ваш загін все ще живий.
Найпопулярніший метод розриву контакту – це стратегія під назвою «Австралійський пілінг», в якій кожен член загону по черзі відкриває вогонь, коли команда відступає. Коли команда перериває контакт, член загону стріляє по ворогові. Потім він відступить, коли інший член загону за ним почне стріляти і так далі. Ця стратегія гарантує, що противник постійно придушуватиметься, поки ваш загін відступає.
Зрозумійте, що розрив контакту не вважається відступом у тому сенсі, що ви, біжучи, рятуєте своє життя. Ваш командир загону може вести ворога в засідку або просто вигравати час, щоб подумати про нову стратегію.
Рух вперед
Протилежність падіння назад – рух уперед. Це саме те, що ви зробите, якщо ваш командир загону закликає атакувати ворожі сили. Коли настав час вразити ворога всім, що у вас є, лідер вашого загону може використати один із найпростіших методів атаки загону.
Ви можете почати з того, що кожен член загону вестиме вогонь по ворогові з метою його придушення. Тепер, коли одна вогнева група продовжує вести вогонь по супротивнику, друга вогнева група може просуватися або по лівому, або правому флангу, а потім стати на лінію, перш ніж стріляти по ворогові. Ви знайдете, що створили L – подібну форму.
Якщо ви успішно виконаєте цю базову стратегію та перевершите чисельністю супротивника, ваші шанси на успіх будуть досить високі. Це особливо актуально, якщо противник не знає, як протистояти вашій атаці.
3
Інші новини:
22 Лют. 2022
admin
6
У цій статті ви дізнаєтесь про великі та активні страйкбольні ігри України першої половини 2022 року. Хочемо попередити, що деякі заходи ми могли не внести. Всі дані...
17 Лют. 2022
admin
3
AIRSOFT RUNNER Минулого року у Чернівцях пройшов цікавий проект, на якому кожен учасник міг перевірити себе. Зокрема, витримку та готовність. Обмеження по БК і...
04 Лют. 2022
admin
3
Полтава і як це було? Останніми вихідними відгримів «Полтавський рейд». Втомлені, але щасливі гравці поділилися своїми емоціями та медіа у своїх соціальних...