Проблема кемпінгу на довгих іграх – звідки вона береться?

Під час ігор, довших за звичайну сутичку, ви можете помітити, що деякі люди, як правило, проводять дедалі більше часу в респауні, щоб подрімати, щось з’їсти, викурити сигарети та поспілкуватися з усіма … протягом двох годин. Ці люди часто говорять, що вони когось чекають, у них щось зламано в приводі і т.д. Явище, здається, є найбільш помітним о 15 або 16 вечора, в ці години, в які вони зазвичай були б вдома після типової гри. Чому так трапляється?

Вони не підготували страйкбольне спорядження належним чином
Більшість ігор у страйкбол є короткими і не вимагають спорядження для добової ігри. Важкий, перевантажений аксесуарами M4 досить корисний при 5-годинній сутичці, але це не означає, що ви зможете бігати з ним протягом 24 годин. Це стосується і решти спорядження. Як я вже говорив у своїй статті близько 24-годинних ігор – це чудова нагода, щоб перевірити спорядження перед довгою грою.

Незручна екіпіровка та страйкбольна репліка, взуття, яке зриває шкіру на довгих переходах – коли підсумовувати всі ці проблеми протягом 24 годин, не дивно, що люди більше не хочуть виходити з респауна.

Гравці прибули на гру вже повністю виснажені
Іноді їх просто потрібно зрозуміти. Ми живемо в дуже швидкі часи, коли практично у кожного є багато чого зробити за короткий час, але все ж хочеться провести якийсь час зі своєю сім’єю, дітьми та друзями … і мати хобі.

З іншого боку … люди також, як правило, ходять на страйкбол після довгої ночі в пабах і клубах, з додатковим похміллям і відсутністю сну. До цих людей я, безумовно, менш симпатизую, через відсутність поваги до організатора гри та гравців.

Гравцям не вистачає їжі або води
Це ситуація, схожа на неправильну конфігурацію. Це трапляється здебільшого під час спекотного літа, коли люди просто дуже швидко зневоднюються. Те ж саме з їжею – після обіду їх не годують достатньо, щоб мати енергію до кінця гри.

Гра виглядає не так, як вони очікували
Більш довгі ігри через очевидні причини набагато менш динамічні, ніж типові сутички, і не схожі на динамічні п’єси з карт Call of Duty. Особливо це стосується новеньких гравців. Завдяки цьому моменту без активної сутички, може перерости у масивний кемпінг.

Гравці не мають фізичної витривалості
Не кожен “той підтягнутий хлопець”, який проводить кілька годин на тиждень у спортзалі. До того ж, більшість із нас скрізь їздять на машині і проводять більшу частину дня в офісі в кріслі. Короткі сутички можуть грати всі, проте довга прогулянка від об’єкта А до Б, потім до С, потім до D, потім поспіх до А для захисту може бути виснажливим завданням. Єдиний шанс подужати цілу гру – це сісти на деякий час на респ.

Як уникнути проблеми з кемпінгом?
Для організаторів:

Емпатія повинна закінчитися в той момент, коли люди, що знаходяться в кемпінгу мають покидати зразу після сигналу про відродження, або вони знищують весь ігровий процес для інших гравців. У кожній грі є свій сценарій і правила, тому варто вимагати фактичного проведення гри в рамках цих правил. Однак з розтину я знаю, що іноді це не спрацює, тому організатору слід час від часу перевіряти відродження та робити наслідки для найбільш ледачих хлопців.

Для гравців:

Збирайся в гру трохи раніше, ніж вранці нульового дня. Крім того, обладнання можна протестувати до початку гри. Уважно прочитайте правила гри та пропозиції організаторів та інших гравців. І найголовніше – поважайте всіх, хто бере участь у грі.

 

Підписатися
Сповістити про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

Інші новини:

Запрошення на страйкбольний захід “Airsoft Runner 2”

17 Лют. 2022

admin

AIRSOFT RUNNER Минулого року у Чернівцях пройшов цікавий проект, на якому кожен учасник міг перевірити себе. Зокрема, витримку та готовність. Обмеження по БК і...

Емоції гравців від Полтавського рейду 2022

04 Лют. 2022

admin

Полтава і як це було? Останніми вихідними відгримів «Полтавський рейд». Втомлені, але щасливі гравці поділилися своїми емоціями та медіа у своїх соціальних...

Основи тактики у страйкболі. Частина 2

05 Січ. 2022

admin

Вихід на лінію  Можемо перейти до більш просунутої тактики. Майте на увазі, що нічого з цього не спрацює, якщо ваша команда не виконує накази. Тому переконайтеся,...

Напишіть нам

Обов’язково

Не обов’язково

Не обов’язково

Обов’язково