“Дружина мене не відпускає” – страйкбол і жінки

Сьогоднішня тема стосується лише певної частини airsoft-спільноти, але ми можемо легко припустити, що рано чи пізно це стосуватиметься майже всіх. Давайте уявимо собі таке: пару тижнів без жодної гідної події страйкболу і раптом – ось воно! Дата ідеально підходить для всіх із вашої команди. Це зовсім близько, тому половину дня ви не проведете в машині. І прогноз погоди теж ідеальний! Здається, все чудово, але іноді … Правильно, дружина вас не відпустить .

Навіть якщо ми переведемо “дружину” на “подругу”, це в кращому випадку буде охоплювати половину, враховуючи середній вік у нашій громаді. Не дивно, що більшість із нас, мабуть, почали займатися страйкболом задовго до того, була будь-яка “дружина” чи навіть “дівчина”, або мали серйозні проблеми. Але, без сумніву, для більшості з нас, зрештою, настане щаслива мить, і ми знайдемо свою “другу половинку”, і це може спричинити несподівані проблеми. Ті з вас, хто все ще чекає цієї чудової хвилини, сміються над страйболістами в стосунках, але не хвилюйтеся – сміється той, хто сміється останнім, сміється найкраще.

На основі нашого досвіду та численних спостережень у наші роки, ми можемо приблизно визначити кілька різних сценаріїв, що стосуються проблеми подруг та страйкболу. Звичайно, список не остаточний.

Сценарій №1 «Дружина мене не відпускає»

Тут немає часу бути м’яким – повірте нам, цей сценарій набагато частіший, ніж ви думаєте. У цьому випадку ваша дружина / дівчина не тільки не схвалює ваше захоплення – вона фактично змушує вас відмовитись від цього. Як це зазвичай відбувається? Тієї суботи, коли ти хочеш пограти в страйкбол, вона хоче, щоб ти поїхав з нею та відвідав її батьків. І вам просто потрібно йти, не може бути й мови! Мілсім у неділю? Я думаю, що нам потрібно ходити по магазинах. Підулово на вихідних? Любий, у нас наш ювілей! Ти не будеш бігати по лісах і горах, як якийсь ідіот у наш ювілей! І все закінчується так – щоразу, коли ти хочеш взяти участь у якомусь заході страйкболу, для неї потрібно зробити щось краще (звичайно для вас обох). Іноді вона може сказати щось класичне на кшталт: “Так, звичайно, що завгодно, роби те, що хочеш і розважайся.

Сценарій No2 “Перекують мечі на плуги і списи – на серпи. Чи не підніме народ на народ меча, і не будуть більше вчитися війні.”, Михей 4: 3

У цьому випадку це набагато менш очевидно, ніж у першому сценарії, але в підсумку результат може бути майже однаковим. Уявіть цього хлопця з вашого загону – завжди першого, хто бився. Шукаючи сутички вихідних, намагаючись переконати всіх піти. Навіть загнавши свою ледачу дупу на сайт! І раптом … Все закінчено. Незабаром після того, як він знайшов свій GF або одружився, він повісив свою НК416 на стіну і назавжди залишив страйкбол. Коли ти зателефонуєш йому і спробуєш переконати піти на ігри у вихідні, ти, мабуть почуєш щось на кшталт: «Вибачте, хлопці, сьогодні я з Аліною збираємось на уроки кулінарії, і це буде дивовижно». Класна подія в неділю? “Ні в якому разі, ми сьогодні будемо дивитись           “ Ідеальну домогосподарку ”, тож не дуже, можливо наступного разу”. І так далі, і так далі. Здається, він цілком щасливий.

Сценарій №3 «Так, він любить одягатися тактично і бігати в лісі, але я йому цього не забороняю»

Зрештою, не такий поганий сценарій;) У цьому випадку наша друга половина ставиться до нашого захоплення з доброзичливою дистанцією. Вона не робить жодних коментарів, коли ми проводимо 30 хвилин перед дзеркалом у пошуках тієї ідеальної установки нашого носія для пластин, але ми знаємо, що вона трохи сміється, коли розповідає це своїм друзям. Вона посміхається, коли їй доводиться робити десятки фотографій нашого нового спорядження (бо ми маємо показати це нашим товаришам по команді). Звичайно, іноді вона буде трохи кричати, коли знайде ще один ВВ в стернальній машинці, але її загальне ставлення до страйкболу позитивне. Ну, вона насправді не розуміє, чому б хтось вирішив прокинутися о 6:00 у неділю, проїхати 50 миль до забутої Богом старої військової бази і повернутися пізно ввечері, схожий на смерть, але вона не зможе зрозуміти, наскільки це приємно для нас.

Сценарій № 4 “Я все одно поїду, їй тут нічого сказати!”

Підхід справжнього альфа-чоловіка та “справжнього чоловіка”. Іноді виникає невелика неповага до тих, хто вирішив вибрати інший спосіб спілкування зі своїми подругами. Airsoft Alfa Male переходить до страйкболу, коли захоче. Якщо його жінка не схвалює – ну, це її проблема. І саме вона повинна адаптуватися. Певним чином це протилежне першому сценарію. На перший погляд такий підхід може здатися досить привабливим («жінка не скаже мені, що робити і коли знімати!»), Але чи справді він такий ефективний? Важко сказати.

Сценарій No5 “Давай, милий, підемо десь пограємо!”

І ось ми опинились на другій стороні нашого маленького «страйкбольного спектра» – багато з вас можуть вважати його ідеальним. Мало того, що ваш партнер не має нічого проти вашого хобі – вона навіть активно бере участь! Ми бачили різні сценарії – вона ніколи раніше не грала в страйкбол, але він переконав її, і їй це сподобалося, або вони зустрілися на полі бою страйкболу і так далі тощо. Переваги цілком очевидні – загальне захоплення та пристрасть, спільні поїздки та багато емоцій;) Просто додайте трохи ревнощів з боку інших хлопців та безліч чудових фотографій із ігор у страйкболі (дівчата у формі виглядають приголомшливо!) І нарешті, не менш важливо, ви не почує таких речей, як: «Ти знову купуєш цю безглузду штуку! Коли Ти востаннє водили мене до якогось гарного ресторану? “Звичайно, як завжди є велике, волохате «АЛЕ». Ми бачили подібні пари у страйкболі, і ми можемо сказати, що така досконала картинка іноді може мати недоліки. Перш за все – багато з нас ставляться до страйкболу як до свого роду втечі від повсякденних речей, де ми можемо відпочити з друзями, розповісти якісь дурні жарти, поводитись як божевільні та «дуріти». Начебто мужня пригода, коли «вона» залишається вдома, а ти їдеш зі своїми друзями на ігри, крик та розвагу. Іноді присутність вашої коханої дівчини може зіпсувати такий прекрасний план. Одного разу ми чули, як хтось говорив про те, що “нащо нести дрова в ліс”, і він, безумовно, мав певний сенс.

Який сценарій ви вважаєте найкращим? Як завжди правда знаходиться десь посередині. Що ти думаєш про це? Ви потрапляли в будь-який із наведених вище сценаріїв? А може, у вашому випадку це виглядає зовсім інакше? Розкажіть нам у коментарях!

Підписатися
Сповістити про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

Інші новини:

Запрошення на страйкбольний захід “Airsoft Runner 2”

17 Лют. 2022

admin

AIRSOFT RUNNER Минулого року у Чернівцях пройшов цікавий проект, на якому кожен учасник міг перевірити себе. Зокрема, витримку та готовність. Обмеження по БК і...

Емоції гравців від Полтавського рейду 2022

04 Лют. 2022

admin

Полтава і як це було? Останніми вихідними відгримів «Полтавський рейд». Втомлені, але щасливі гравці поділилися своїми емоціями та медіа у своїх соціальних...

Основи тактики у страйкболі. Частина 2

05 Січ. 2022

admin

Вихід на лінію  Можемо перейти до більш просунутої тактики. Майте на увазі, що нічого з цього не спрацює, якщо ваша команда не виконує накази. Тому переконайтеся,...

Напишіть нам

Обов’язково

Не обов’язково

Не обов’язково

Обов’язково