Сьогодні обговоримо головні нюанси в підготовці до тривалої добової гри. Головний акцент потрібно зробити на вашому фізичному стані. Ні для кого не буде секретом той факт, що ваша успішна гра залежить від того, наскільки якісно ви будете підготовлені до неї.
Давайте зупинимося на своєрідному чек-листі для оцінювання вашої зібраності до бою:
Це базове, що варто зробити перед тривалою грою, щоб переконатися в своїх силах і тверезо оцінити ресурси вашого організму.
Технічна підготовка
Не лінуйтеся час від часу відносити ваше обладнання на техогляд. Стан вашої бойової техніки так само важливий, як ваша особистий, тому що ви, на полі бою, працюєте один на одного.
Ранок перед грою
Радимо ще з вечора перед грою не влаштовувати собі особистих челенджів та не рватися на подвиги. Щоб вранці, замість бажаного бою в лісі, не залишитися на ліжку, попиваючи пляшку улюбленого пива. Краще залишити цей момент на святкування вашої перемоги, по закінченню бою.
Перейдемо до речей
Уважно збирайте ваш багаж і по приходу на локацію гарненько перевірте все ще раз. Добротним прийомом є поділ речей на три купки.
“Перша купка”: те, що ми носимо на собі всю гру.
Такі речі як: окуляри, привід, кулі, магазини, червона ганчірка, червоний ліхтар, рація, запасний акумулятор на привід, батарейний блок і батарейки для рації, лоадер для куль, гідратор з водою, пара-трійка снікерсів / батончиків, міні-аптечка для себе і приводу, ніж, пістолет, гамаші, наколінники.
“Друга купка”: те, що може вам стати в нагоді трохи пізніше.
Це можуть бути речі на вечірній час гри, наприклад: утеплення, пристосування для нічної гри, а також поживні снеки, акумулятор і пакет куль.
“Третя купка”: все що не підійшло під перші два пункти.
Такий раціоналізм допоможе вам уникнути зайвої біганини і метушні в пошуку потрібних вам в певний момент речей.
Харчування
Вода, найголовніше-вода! Не забувайте підтримувати водний баланс в нормі, в іншому випадку, ризикуєте отримати млявість і розгубити концентрацію. Якщо у вас немає часу на повноцінний прийом їжі, перекусіть хоча б парою снеків з вашого рюкзака. Вам потрібна енергія, багато енергії.
Декілька порад наостанок
З настанням ночі приходить час утеплитися, ви повинні подбати про збереження свого здоров’я. Як мінімум, варто враховувати факт,що на замерзлу голову гірше думається.
Зупинимося на двох періодах часу, коли починає сильно хилити в сон: це початок ночі (22: 00-1: 00) для «жайворонків» і ранній ранок (5: 00-7: 00) для «сов». В цей час найчастіше хочеться піти в табір, і саме тут треба злегка «перемогти» себе на морально-вольових ресурсах.
Якщо зробите все правильно, ваші зусилля окупляться вам довгоочікуваною перемогою. Чим частіше ви будете виводити себе з комфортної зони, тим простіше вам буде на подальших іграх. Дисциплінуйте себе по максимуму і у вас все обов’язково вийде, чудовою гри, друзі!
5
Інші новини:
22 Лют. 2022
admin
6
У цій статті ви дізнаєтесь про великі та активні страйкбольні ігри України першої половини 2022 року. Хочемо попередити, що деякі заходи ми могли не внести. Всі дані...
17 Лют. 2022
admin
3
AIRSOFT RUNNER Минулого року у Чернівцях пройшов цікавий проект, на якому кожен учасник міг перевірити себе. Зокрема, витримку та готовність. Обмеження по БК і...
04 Лют. 2022
admin
3
Полтава і як це було? Останніми вихідними відгримів «Полтавський рейд». Втомлені, але щасливі гравці поділилися своїми емоціями та медіа у своїх соціальних...