Що таке камуфляж і чому він такий важливий?

 

 

Професійний камуфляж являє собою головний інструмент, що сприяє вдалій стратегії ведення бою. Військові по всьому світу давно мають доступ до інноваційних технологій, але не дивлячись на такі переваги, вони дуже неохоче відмовляються від старого доброго способу маскування.

Кожен боєць може бути вдячний такого роду маскуванню за можливість бути практично невидимим в очах ворога. Варто відзначити, що камуфляжне мундировання буде корисно не тільки для професійних солдатів, але і для страйкбольних стрільців.

Поговоримо про види камуфляжу

Перший на черзі міметичний камуфляж. 

Коротко його дію можна описати, як «ефект хамелеона». Головна особливість полягає в тому, що форма має однотонне покриття, яке включає в себе природні і непомітні кольори.

Деформуючий камуфляж.

Особливість його в тому, що він руйнує силует об’єкта, тим самим ускладнює противника в ідентифікації цілі.

Фотореалістичний камуфляж.

Допомагає максимально точно зливати об’єкт з місцевістю, в якій він знаходиться.

Останній, але не менш важливе, проміжний камуфляж.

Поєднує в собі всі види перерахованих вище.

Військовий камуфляж та страйкбольний.

  В світі страйкболу камуфляж виконує ті ж завдання, що і в діючій армії: «розмити» супротивника на полі бою. Важливою задачею, як військової, так і страйкбольної форми, є уніфіковання команди (війська) в цілому. 

Чи граєте ви в лісі, або міській місцевості, камуфляж дає вам перевагу в змаганнях. Не можна відмовити собі в можливості, стати елементом несподіванки, адже ваші супротивники не зможуть вразити те, чого самі не бачать.


Максимальна перевага вашого камуфляжу.

 При виборі камуфляжу в першу чергу слід брати до уваги навколишнє середовіще. В врешті-решт, ось вам простий приклад: пустельний камуфляж не є дуже ефективним у лісі.

Крім того, якщо ви використовуєте рослини для поліпшення свого камуфляжу, використовуйте ті, які природним чином вписуються у місцевість, в якій ви знаходитеся. Найбільш ефективно зробити бійця менш видимим на тлі пейзажу допоможе нанесення камуфляжної косметики на обличчя і руки.

 Завершуючи цю статтю, хочеться додати, що навіть найбільш продуманий камуфляж можуть зіпсувати ірраціональні дії. Тож побажаємо вам відмінної гри і холодного розуму, для досягнення солодкої перемоги!

 
 
Підписатися
Сповістити про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

Інші новини:

Запрошення на страйкбольний захід “Airsoft Runner 2”

17 Лют. 2022

admin

AIRSOFT RUNNER Минулого року у Чернівцях пройшов цікавий проект, на якому кожен учасник міг перевірити себе. Зокрема, витримку та готовність. Обмеження по БК і...

Емоції гравців від Полтавського рейду 2022

04 Лют. 2022

admin

Полтава і як це було? Останніми вихідними відгримів «Полтавський рейд». Втомлені, але щасливі гравці поділилися своїми емоціями та медіа у своїх соціальних...

Основи тактики у страйкболі. Частина 2

05 Січ. 2022

admin

Вихід на лінію  Можемо перейти до більш просунутої тактики. Майте на увазі, що нічого з цього не спрацює, якщо ваша команда не виконує накази. Тому переконайтеся,...

Напишіть нам

Обов’язково

Не обов’язково

Не обов’язково

Обов’язково