Що таке Страйкбол ?

Коли ви граєте в страйкбол !! Будьте відповідальними Будьте поважними Будьте обережні

Що таке Airsoft?

Страйкбол – це спорт та хобі, що дозволяє гравцям битися в макетному бою із страйкбольною зброєю та належним захистом.

Як вид спорту, страйкбол поєднує в собі кілька корисних навичок, якими можна користуватися щодня, а також забезпечує чудову підготовку.

У страйкболі існує безліч різних ігрових стилів. З кожним стилем гри можна сформулювати план атаки. Для цього потрібні навички вирішення проблем та креативність. Щоб досягти успіху, робота зі своїм загоном для складання плану вимагає навичок командної роботи. В середині гри, яким би добре не був сформульований ваш план, він може зазнати краху, але, будучи критичним мислителем з великими навичками вирішення проблем, ви можете виграти день. Розмова зі своєю командою та можливість точно передавати інформацію вимагає навичок спілкування. Вам доведеться передавати інформацію гравцям, з якими ви працювали раніше, і новим гравцям, які, можливо, ще не знають всього жаргону. Ви станете експертом у простому і зрозумілому поясненні навіть найскладніших завдань.

Як хобі, страйкбол може заповнити мрію любителів зброї! Справжня вогнепальна зброя може бути дуже дорогою, і деякою зброєю забороняється володіти звичайними цивільними особами. Наявність страйкбольної копії пістолета, який вони люблять, може принести абсолютну радість! Будь то підставка для костюма, показ в особистій колекції чи сентиментальні причини, страйкбольний пістолет може легко виконати цю роль, не розбиваючи гроші. Наскільки доступними є страйкбольні гармати, вони також ідеально підходять для реквізиту у фільмах та телешоу. Якщо ви працюєте над бойовиком із низьким бюджетом, страйкбол зможе надати доступний реквізит з реалістичним виглядом.

Страйкбольна гармата – це повномасштабна копія справжньої вогнепальної зброї, яка стріляє в 6-міліметрову пластикову ВВ. Цього не слід плутати з “BB Guns / Airguns”, які стріляють у менший металевий BB або гранули. Маніпуляції та функції страйкбольних гармат дуже схожі, якщо не зовсім такі, як у справжньої вогнепальної зброї.

У страйкболі є три загальних джерела живлення; електричні, газові та пружинні. З середньою швидкістю страйкбольної гармати в межах 300-500 кадрів в секунду (фути в секунду), вони не смертельні, але все ще можуть нанести шкоду дуже чутливим частинам тіла. Захисні окуляри – це мінімальний захист, коли ви плутаєтесь по певних цілях. Однак настійно рекомендується використовувати повний захист обличчя під час гри один проти одного. Як зазначалося раніше, страйкбольна зброя є копією справжньої вогнепальної зброї. Як такі, до них слід поводитися з такою ж повагою та безпекою, як і до справжньої вогнепальної зброї. Основні правила безпеки вогнепальної зброї слід завжди використовувати із страйкбольною зброєю, а дотримання однакових законів щодо транспортування вашої зброї для страйкболу допоможе вам захистити вас.

Спільнота страйкболу – це та, якої ви ще ніколи не бачили. З такими видами спорту, як пейнтбол, які залишають видимий слід під час удару. Airsoft не залишає залишків, вимагаючи, щоб це був спорт честі, чесності та поваги. Всі гравці дуже конкурентоспроможні. У глибині душі кожен хоче стати переможцем. Однак, коли всі гравці це розуміють, існує товариськість, яку ви більше ніде не побачите. Кожен гравець хоче отримати задоволення і хоче, щоб усі інші отримали задоволення. Ви можете бути в дуже напруженій грі в страйкбол і розсердитись на іншу команду, а потім вийти на поле і поговорити з ними про ту ж гру і посміятися над нею. Airsoft – чудовий вид спорту та хобі для спілкування з друзями та родиною. Це хобі для людей з усіх верств суспільства і чудовий спосіб завести нових друзів!

Чому грати в Airsoft?

Вихід на поле та гра в страйкбол з купою друзів – одне з найкращих речей, які ви коли-небудь зазнаєте. Це краще за будь-яку відеоігру, в яку ви можете грати, бо ви в ній! Побудувати пістолет своєї мрії та зарядитись, а потім використовувати його в реальному житті – відчуття, яке неможливо повторити. Кількість задоволення, яке ви отримаєте, можна відчути, лише зігравши.

Де я можу грати в страйкбол?

У всьому світі є багато полів страйкболу. Зазвичай існує дві основні категорії ігрових полів. Перший – це відкриті поля для страйкболу. Ці поля будуть варіюватися між дуже лісистими ділянками, аж до полів у стилі MOUT (Військові операції на урбанізованій місцевості). Інша категорія полів відома як бойові поля CQB або Close Quarters. І поля стилів CQB, і MOUT мають безліч будівель та споруд з безліччю точок входу, кімнат, коридорів, вікон, а іноді навіть декількох рівнів поверху! Надаючи вам безліч різних ракурсів і граючи назви. Залежно від поля, на якому ви вирішите грати, це буде диктувати, як ви граєте.

Зброя:
Існує 3 основні категорії страйкбольної зброї ; це автоматична електропістолет (A.E.G.), газова пістолет та пружинна рушниця.

Автоматичний електричний пістолет (A.E.G.)
Ця зброя живляться від акумуляторів. Акумуляторна батарея живить електричний двигун, двигун – ряд передач, які накручують і стискають пружину, яка, в свою чергу, з’єднана з поршневим і циліндровим механізмом. Коли пружина повністю стискається двигуном, вона відпускається і надає зусилля на поршень і механізм циліндра. Це, в свою чергу, змушує стиснене повітря через сопло виходити на ВВ, яке, в свою чергу, витісняється з пістолета. Запасні AEG можуть забезпечувати швидкість BB від 240 до 310 кадрів в секунду, використовуючи стандартну ВВ 0,2 г. Модернізація пружини, а отже, і опорних передач, може легко забезпечити швидкість BB більше 400 кадрів в секунду або більше.

Газова страйкбольна зброя (газовий зворотний  / GBB та невідпускний)
Інший популярний тип страйкбольної зброї – газовий. Хоча існує кілька типів газових пістолетів для страйкболу, найпопулярнішими є пістолети з газовим зворотом (GBB). GBB дозволяє реалістично, напівавтоматично стріляти з гармати, використовуючи або бортову систему, або систему зберігання газу, що зберігається в магазині. В основному, той самий стиснене повітря, що виштовхує ВВ із свердловини, використовується для повернення повзуна назад (отже: зворотний удар). Це створює реалістичну “віддачу”, обертаючи повзун / верхню ствольну коробку вперед-назад під час стрільби з пістолета. Ця система дає ручному пістолету можливість спорожнити магазин так швидко, як ви можете натиснути на курок, і так само легко перезарядити пістолет, вставляючи новий магазин. Пістолети, що не мають зворотного удару, не запускають ковзання під час стрільби. Іноді газові гармати без зворотного удару менш потужні, ніж GBB.

Болтовки 
Пневматичні страйкбольні приводи, що працюють на пружині, відповідають своїй назві, оскільки спочатку потрібно натиснути на пружину, а потім стріляти. Ці гармати, як правило, подаються з магазину та є напівавтоматичними, але після кожного пострілу їх потрібно зводити вручну. Більшість пружинників слабкі за потужністю, але пройшли довгий шлях світі страйкболу. Пружин страйкболу. Пружині рушниці та снайперські гвинтівки можуть бути одними з найкращих страйкбольних приводів для використання!

Підписатися
Сповістити про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

Інші новини:

Запрошення на страйкбольний захід “Airsoft Runner 2”

17 Лют. 2022

admin

AIRSOFT RUNNER Минулого року у Чернівцях пройшов цікавий проект, на якому кожен учасник міг перевірити себе. Зокрема, витримку та готовність. Обмеження по БК і...

Емоції гравців від Полтавського рейду 2022

04 Лют. 2022

admin

Полтава і як це було? Останніми вихідними відгримів «Полтавський рейд». Втомлені, але щасливі гравці поділилися своїми емоціями та медіа у своїх соціальних...

Основи тактики у страйкболі. Частина 2

05 Січ. 2022

admin

Вихід на лінію  Можемо перейти до більш просунутої тактики. Майте на увазі, що нічого з цього не спрацює, якщо ваша команда не виконує накази. Тому переконайтеся,...

Напишіть нам

Обов’язково

Не обов’язково

Не обов’язково

Обов’язково