КОРОТКИЙ ОГЛЯД НА СТРІМ «РОЗМОВИ ПЕРЕД ГРОЮ. SYRIA – BATTLE OF EL NASR 2021. ГОСТІ: ICELOP, ULAN»

Про гру SYRIA – BATTLE OF EL NASR. 

 Тип игри: протистояння. 

 Організатор: Icelop Україна, Дніпропетровска область, Новомосковськ.

 Відбудеться гра вже в цю п’ятницю 17-09-2021.

На одній стороні грають повстанці плюс НАТО проти Асада.

Пару основних вступних тез:

 • Плануються армійські операції, перебіг яким відбудеться за містом.
 • Чимало цікавих місій, якими славиться гра «SYRIA».
 •  Відносно переносних штабів. Це не зовсім переносні штаби, на відміну від попередніх ігор, вирішили змінити движок.  Штаби тепер визначаються командувачем, без втручання організаторів.  Організатори не проводитимуть електрику, воду, розташовувати чай в штабах.
 •  Все, що стосується поранень, штабів, буде відіграно в бойовому порядку.

Можна / не можна.

   Як це буде реалізовано?

 •  Дозволені огорожі з колючого дроту.  Є два варіанти, або садові сітки, або три ряди (мінімум) натягнутої бічовки.  Не ближче 5 метрів до будівлі. Відходити від будівлі дозволено, проте,  не можна просто перегородити проходи і т.д.  Потрібно зробити периметр, який, умовно ,буде під напругою.  Щоб подолати периметр з бічовки, людина повинна нанести ізоляційну стрічку з двох сторін (чорну, синю) на пару ділянок і зробити між ними розріз кусачками.  Садова сітка розрізається без ізоляційної стрічки, просто мультитулом ріжеться кусачками.  Вона знаходиться не під напругою, це просто, така собі, перепона.  Ні в якому разі не можна застосовувати ніж, переступати огорожу, загинати її і так далі.  Повинні обов’язково залишатися проходи, вони можуть бути в нахлест (1,5 метра в ширину).  Проходи можна мінувати, все виключно за бажанням воюючої сторони.
 •  Відносно протигранатних сіток, це не означає, що ви можете просто повісити її на двері, щоб унеможливити закид гранати.  Коридори і двері дозволено закривати на 50%.  Вікна закрити можна, такі сітки дозволено зривати вручну.
 •  Не можна кішкою лупити в голову комусь, навіть якщо людина в касці.  Потрібно дотримуватися елементарних правил безпеки.
 •   Організатор з посмішкою попереджає, що якщо хтось побудує барикади з тумбочок – буде в цих тумбочках жити.  Не можна з меблів будувати барикади!  Всі, хто буде охороняти такого роду барикади, будуть видалені з гри на мертвяк.  Окопи копати можна, але підконтрольно, щоб, умовно, ніхто вночі не провалився.  Копайте з розумом.Проти техніки дозволено застосовувати їжаки.

Стосовно техніки. 

Техніка буде, але скоріше у вигляді вертольотів або колони.  Для постачання в штаби різних ресурсів, виконуючи завдання транспортної логістики. 

Піротехніка. 

 Як і раніше залишається правило, дозволено застосування тільки сертифікованої піротехніки.  Категорично заборонено застосовувати піротехніку потужністю понад 120 дцб в закритих приміщеннях.

  Застосування ВОГ-ів в приміщенні категорично заборонено.  Щоб уникнути непорозумінь між гравцями та поранень. 

 Якщо гравцями буде застосовуватися гранати еквівалентні Граніту 6, такі бійці будуть виводитися з поля.  Спочатку з попередженням на рест, а при повторному використанні, будуть застосовані більш серйозні покарання і обмеження.

 

Ще трохи про ВОГ-и.

  Чи дозволено з будівлі стріляти на вулицю або навпаки, з вулиці стріляти в будівлю?

  Можна, адже ми граємо в, свого роду, військовий симулятор «війнушки».

 Бойовий  ВОГ не взведеться з відстані в 25 метрів.  Тому не зовсім доцільно використовувати його таким чином.  Ви повинні гарантувати дистанцію в 20 метрів, так само, як снайпера або кулеметники, що ви не потрапите ні в кого.

  Врахуйте, якщо людина несподівано висунулася, а ви вже кинули свій ВОГ – це ваші проблеми, що ви потрапили або навіть покалічили людину.

 Вся піротехніка застосовується тільки по навісній траекторії (міномети, гранатомети, РПГ).

  Так само важливою забороною є застосування снайперських гвинтівок вночі.  Побережіть здоров’я своє, супротивника, а також нерви організатора.  На майбутній грі буде чітко зазначений час, так званої ночі, коли обмеження на стрілянину приходить в дію.

Що з приводу марсменок?

  Якщо він може вести вогонь і є допустимий (як у струмового гвинтівки – 137,7) тюн, то, в принципі, можна.

Попадання в техніку.

  Однозначно РПГ, тобто тубус, що стріляє ВОГ-ом.  Чудовий варіант для виведення техніки з ладу.

  При бажанні, можете пошукати ВОГ-и, наповнені червоною крейдою, вони чітко підбивають і добре ідентифікуються.

 Поговоримо про поранення і контузії.

  Контузія настає в тому випадку, якщо куля прилітає в захищену частину (в плиту або в шолом).  Важливо дати знати, що у вас потрапили.  Грубо кажучи: підняли руку, крикнули, що контужений і впали.

  Вас можуть «добити».  Контузія одноразова, після першого попадання прийнято вважати, що ваша броня зруйнована.  Наступне потрапляння, навіть у захист, є пораненням.

  Третє потрапляння дорівнює положенню мертвого (ви поранені).  Схема практично така ж: піднімаєте руку, кричите, що поранений і падаєте.  Добивати такого гравця можна.

  Якщо людина поранена, вона може накритися ганчіркою і з цього моменту починається п’ятихвилинний таймер на стікання кров’ю.  За цей час такого гравця можуть взяти в полон, але для цього його повинен перебинтувати медик-противник.  Важливий момент: контуженого можуть взяти в полон,не перебинтовавши.

Механіка по медикам.

  Медики обираються з ряду бажаючих гравців, за принципом 1 людина на 10 гравців.  Відповідно, на старті кожному видається по 10 бинтів.  Всі інші бинти йдуть вже як поповнюваний ресурс.  Так само будуть надаватися місії людям на збір певних медикаментів, захованих в будівлі, яку окуповано противниками.

 Пару важливих пунктів:

 •   бинти одноразові;
 •   певна частина бинтів так само буде розташована в штабі;
 •   бинт знімається в інституті, де працюють вчені, по збагаченню урану (там буде одна з цікавих місій) або на ресті.

   Як медики і гравці «обіграють» контузію?

 Контужений гравець падає на землю (як вже було зазначено вище), зображуючи запаморочення і нудоту.  Говорячи простими словами, імітує повну дезорієнтацію в просторі.  Контужені бійці не можуть вести радіопередачу, або переміщатися.  Зловила контузія – залишаєтеся на місці.

Що нас чекає нового?

  Умовно кажучи, що ворогуючих боки три, але по факту буде два.

  Основним постулатом гри була і залишається категорична заборона на образи (прирівнюється до рукоприкладства).

  Категорично не вітаються звинувачення, або підозри в маклаутизмі.  Маються на увазі вигукування типу: «скільки можна?»; «невже»;  «да ну».

  Заборонено вбивство словами.  Якщо не хочете зробити боляче людині, просто стріляйте в землю біля його ноги.  Це буде коректніше, ніж пояснювати йому, що ви його пожаліли, але формально зробили кілл.  Це мало коли працює, але варто брати це до уваги.

  Невелика, але важлива вставка: на ВОГ, гранату, або Фугас контузія не поширюється.  При такому попаданні гравець вважається мертвим.  Кантузію з можна діагностувати тільки при попаданні в сіпс.

 Переглянути стрім з більш деталізованою інформацією, щодо майбутньої гри ви можете, перейшовши за посиланням на наш Ютуб канал «Airsoft Ukraine»:      

https://youtube.com/channel/UCwY0tXvLFmqeeo4kRepR4gQ

Полонені на грі.

  Від зазвичай прийнятих правил відмінностей немає.  Єдине  прописане правило, не утримувати в полоні довго (якщо це не пов’язано з рольовим моментом).  Щоб не позбавляти людину можливості пограти.  Мирних гравців немає.

Обшук. 

 Гравець має повне право ховати зброю де йому тільки завгодно.  Умовного закону про одностатевий обшук немає.  Якщо це щось особисте, або принципове – можна такий нюанс обговорити.

Цифровий зв’язок.

  Безліч команд, хоча б, для зв’язку зі штабом, переходять на цифрові види комунікації.  Вирішальним фактором є саме якість такого виду зв’язку.  Перехоплення сигналу частоти можливе, але суттєво зрозуміти ви нічого не зможете.  Працюючи в цифровому режимі, ви не заважаєте іншим службам, це великий плюс.

Ротація. 

 Всім гравцям необхідно пройти авторизацію.  Після цієї процедури гравців додають до загального чату і дають важливу інформацію по всім нюансам.

  Шпигунство дозволено.  Мається на увазі, що будь-який учасник може переодягнутися в шати противника і виконувати завдання на його стороні (здійснювати диверсії, збирати інформацію).

 Безумовно, є гравці, які в зв’язку з різними обставинами не зможуть приїхати в п’ятницю, а будуть в понеділок.

 Повернемося до важливості авторизації в цьому питанні.  Виконання команд штабу є важливою перевагою.  Ви можете приїхати просто постріляти, проте, в такому випадку, завдання від штабу будуть відповідними (на середнячка).

Ще трохи нюансів:

 •  не лаятися;
 •  прибирати за собою сміття;
 •  зміщення автомобільної стоянки до паркану (для безпеки автомобілів і людей);
 •  на «поживнівці» можуть відпочивати люди (але варто враховувати, що місця не вистачить на всіх; застовпити місце не можна, замки будуть зриватися;
 •  зміна організаторського складу;
 •  харчування і матрац за окрему плату (писати потрібно заздалегідь в чат);
 •  вбиральні будуть розміщені по території;
 •  на грі сухий закон, в іншому випадку відсторонення;
 •  ніяких пікніків і гулянок на території майбутнього бою.

Висновок

 Гра обіцяє бути дійсно захоплюючою.  Але не забувайте про дуже цінне правило: «обізнаний – озброєний».  Для того щоб бій пройшов дійсно круто, вам потрібно усвідомлено підійти до дотримання правил або новинок, про які було сказано вище.

  Щасти вам гри в задоволення!

 

Підписатися
Сповістити про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

Інші новини:

Запрошення на страйкбольний захід “Airsoft Runner 2”

17 Лют. 2022

admin

AIRSOFT RUNNER Минулого року у Чернівцях пройшов цікавий проект, на якому кожен учасник міг перевірити себе. Зокрема, витримку та готовність. Обмеження по БК і...

Емоції гравців від Полтавського рейду 2022

04 Лют. 2022

admin

Полтава і як це було? Останніми вихідними відгримів «Полтавський рейд». Втомлені, але щасливі гравці поділилися своїми емоціями та медіа у своїх соціальних...

Основи тактики у страйкболі. Частина 2

05 Січ. 2022

admin

Вихід на лінію  Можемо перейти до більш просунутої тактики. Майте на увазі, що нічого з цього не спрацює, якщо ваша команда не виконує накази. Тому переконайтеся,...

Напишіть нам

Обов’язково

Не обов’язково

Не обов’язково

Обов’язково