Страйкбольні полігони проти гри в дикій природі!

Страйкбольні майданчики проти гри в дикій природі!

Початки страйкбольних ігор в Україні відбувались переважно в місцевих лісах і були організовані гравцями для гравців та невеликими групами людей. З часом з’являлося все більше нових гравців, кращі (і легше доступні) копії страйкболу та асортимент ігор розширювався за допомогою більш складних сценаріїв. Все більше і більше спеціалізованих магазинів страйкболу збільшуються в масштабах, і їх пропозиції містять майже все, що доступне на світовому ринку. Наше хобі неодноразово бачили по телевізору, що ще більше збільшило інтерес до страйкболу. Тепер у нас також є наші зірки! Було питання часу, коли з’являться комерційні площадки для страйкболу – розширення страйкболу майже ідентичне розширенню пейнтболу в найкращі часи.

Страйкбольні полігони проти гри в дикій природі
Комерційні ігри досить сильно відрізняються від класичних домовленостей гравця за гравцем, я б навіть назвав їх різними світами. Вони мають різні правила, різну мету, тип ігор та оплату (так, некомерційні ігри вимагають обміну матеріалами). Однак цікаво, що на противагу України деякі країни не дозволяють грати ніде, крім комерційних.

Ціна
Чесно кажучи, для більшості гравців ціна гри є одним з найважливіших аспектів. Ціни на ігри, на комерційних майданчиках вище ніж гра у лісі. Чому? Оскільки володіння майданчиком пов’язане з певними витратами. Вам потрібні працівники, вам потрібно платити за рахунками, вам потрібно отримати обладнання, сервіс та кілограми пластикових боєприпасів. Не кажучи вже про те, що це бізнес і повинен приносити дохід.

Місцевість
Це залежить від уподобань людини. Комерційні майданчики, очевидно, менші за типові ліси, і вони пропонують щось більше схоже на прості сценарії – місцевість не може бути величезною. Під час гри в дикій природі розмір місцевості залежить лише від того, що організовують гравці – від мілсіма з 15-кілометровим патрулюванням до швидкої гри “ти туди-туди-ми-туди”. Ви не зможете прокрастися і флангнути ворога з картою в руках на страйкбольному полі.
У приватній зоні, де є страйкбольний майданчик, ви можете робити все, що завгодно – розміщувати автомобілів, будувати стіни, розміщувати деякі  реквізити. У диких лісових масивах можливості суттєво зменшуються – залишення будь-яких “перешкод” там вважатиметься сміттям і нагороджується належним штрафом. Навіть якщо у вас є дозвіл на будівництво споруд в лісі, завжди можуть бути випадкові люди, які протягом тижня знищать або викрадуть реквізит.

Ігровий процес
Стиль гри сильно залежить від розміру місцевості. Майданчики менші і містять масу перешкод для швидкого переходу, тому слід очікувати динамічних ігор, таких як TDM, захоплення прапора, VIP порятунок або встановлення бомби. Майданчики страйкболу розраховані на швидкі дії, тому залиште свої сподівання на довгі дії вдома. Якщо ви вирушаєте на майданчик для страйкболу, якій базується на будівлі, змішані з елементами CQB – це чудове рішення для активності з вашими друзями, які не займаються страйкболом. Ігри, що трапляються в будівлях, часто бувають дещо амбітнішими – наприклад, мілсіми чи довші ігри з штаб-квартирами.

Арбітри
Швидше за все відсутність арбітрів у некомерційних іграх пов’язана через надійну гру гравців, де практично всі знають один одного. У комерційних іграх є нові гравці або люди, які просто хотіли спробувати страйкбол зі своїми друзями – деякі з них можуть спробувати обдурити, і ось для них е арбітри  гри. Вони також стежать за гравцями, щоб переконатись, що не буде небезпечних травм або бійок.

Які ваші уподобання?
У цій статті я згадав найважливіші аспекти, які відрізняють гру на комерційному полі та “в дикій природі”. Це абсолютно різні світи з власними наборами правил. Чи це шкодить нам? Абсолютно не! Це дає кожному можливість зробити вибір, який йому найбільше підходить. Який ваш?

Підписатися
Сповістити про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

Інші новини:

Запрошення на страйкбольний захід “Airsoft Runner 2”

17 Лют. 2022

admin

AIRSOFT RUNNER Минулого року у Чернівцях пройшов цікавий проект, на якому кожен учасник міг перевірити себе. Зокрема, витримку та готовність. Обмеження по БК і...

Емоції гравців від Полтавського рейду 2022

04 Лют. 2022

admin

Полтава і як це було? Останніми вихідними відгримів «Полтавський рейд». Втомлені, але щасливі гравці поділилися своїми емоціями та медіа у своїх соціальних...

Основи тактики у страйкболі. Частина 2

05 Січ. 2022

admin

Вихід на лінію  Можемо перейти до більш просунутої тактики. Майте на увазі, що нічого з цього не спрацює, якщо ваша команда не виконує накази. Тому переконайтеся,...

Напишіть нам

Обов’язково

Не обов’язково

Не обов’язково

Обов’язково