Сутичка влітку – корисні поради

Літо вже тут. Це особливий час усіх подорожей, свят, сонячних ванн та випивки на Майорці. Це також чудовий момент винести свою запорошену копію на поле і пограти в страйкбол. Однак, враховуючи жаркі, сонячні дні, варто мати на увазі кілька порад, щоб не повертатися з “зони бойових дій” з незначними травмами.

Зволоження
Під час поточних хвиль спеки кожна сутичка, в якій ви берете участь, загрожує зневодненням. Пістолет для страйкболу, рюкзак та інше обладнання, а також інтенсивна гра та тривалий вплив сонця… що може піти не так? Багато речей, якщо ви не візьмете з собою оптимальну кількість рідини. Я бачив і навіть знаю багатьох гравців, які не несуть воду, оскільки гра займає всього 4 години, і жодна пляшка води або півлітра не задовольнить їх потреб. Далі від істини немає нічого. Ці люди зазвичай отримують допомогу своїх приятелів і використовують запаси води. Однак іноді це може трапитися навіть з нами, якщо ми не знаємо про свої потреби у воді під час найбільших хвиль спеки. Головні болі, сонливість, слабкість – перші ознаки зневоднення. Тоді варто взяти трохи електролітів і випити трохи води.

Сонце не завжди є другом
Майже всі люблять час від часу приймати сонячні ванни. Для цієї діяльності, звичайно, потрібен крем з УФ-фільтром, який захищає нас від болісних сонячних опіків. Тим не менше, цю косметику дуже часто виключають із обладнання для страйкбольних сутичок, що в результаті може призвести до дуже неприємних наслідків.

Короткий одяг – погана ідея
Вам може здатися, що ваші супертактичні шорти є найкращим рішенням для поточної спекотної хвилі, і зараз саме час надягати їх і виходити на тактичний подіум. Це переважно правда. Ви можете вийти на зйомки, в місто або сад в них. Однак я б не рекомендував брати їх для страйкбольної сутички і використовувати класичні штани, які закривають цілі ноги. Чому? Навколо є кілька кліщів, які чекають на вашу свіжу та смачну кров. Друга річ – це той факт, що на землі лежить багато гострих предметів, які можуть легко порвати шкіру. Будь-який додатковий шар між шкірою та землею має вирішальне значення у нашому спорті.

Plate Carrier? Шолом? Подумайте про щось легше.

На полі страйкболу всі хочуть виглядати справжнім оператором. Для цього потрібно одягнути важке спорядження – наприклад, plate carrire  та шолом. Однак літо – не найкращий час носити шоломи – їм бракує циркуляції повітря, яка найбільше потрібна під час спеки. Підводячи підсумок, тривале перебування на сонці може призвести до небезпечних ситуацій. Така ж ситуація і з plate carrire  – краще вибрати легкий набір для грудей або комплект ременів.

Усі ці поради повинні зробити літній ерсофтинг набагато простішим та безпечнішим. Деякі з цих аспектів можуть здатися досить очевидними, але реальність показує протилежне.

Підписатися
Сповістити про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

Інші новини:

Запрошення на страйкбольний захід “Airsoft Runner 2”

17 Лют. 2022

admin

AIRSOFT RUNNER Минулого року у Чернівцях пройшов цікавий проект, на якому кожен учасник міг перевірити себе. Зокрема, витримку та готовність. Обмеження по БК і...

Емоції гравців від Полтавського рейду 2022

04 Лют. 2022

admin

Полтава і як це було? Останніми вихідними відгримів «Полтавський рейд». Втомлені, але щасливі гравці поділилися своїми емоціями та медіа у своїх соціальних...

Основи тактики у страйкболі. Частина 2

05 Січ. 2022

admin

Вихід на лінію  Можемо перейти до більш просунутої тактики. Майте на увазі, що нічого з цього не спрацює, якщо ваша команда не виконує накази. Тому переконайтеся,...

Напишіть нам

Обов’язково

Не обов’язково

Не обов’язково

Обов’язково