Топ-10 порад для новачків

 Страйкбол завжди був відкритий для нових гравців. Цей топік корисний тим, хто боїться чи соромиться вступати в наші лави з низки причин. Когось лякає непроінформованість, чи ймовірність бути “не своїм”. Переживати вам точно не варто, адже всі досвідчені гравці теж були новачками.

 Ми склали свого роду шпаргалку з чинних порад із цього виду гри.

 Почнемо?

Дружіть!

 Це може звучати для вас по-дитячому, або дуже легковажно. Але вам варто звернути на цей пункт особливу увагу.

  “Страйкбол – гра друзів”, – чули?  Напевно, так.

 Ні для кого не секрет, що приходячи до нового колективу, дуже важливо налаштувати комунікацію та мати знайомства. Будь вам 3 роки і ви йдете в дитячий садок, або ви – доросла людина, яка влаштувалася на роботу своєї мрії. Страйкбол – не виняток у цьому питанні.

 Познайомившись із компанією однодумців, вам простіше буде рухатися шляхом пізнання цієї гри. Також запевняємо, що ви отримаєте набагато більше задоволення від самого процесу.

 Важко знайомитися? Тоді радимо вам привести друзів і пірнайте з головою у цей світ. Разом буде набагато легше розпочати  Або ж об’єднайтеся з кимось та почніть разом їздити на ігри, це дасть ще більший поштовх до вашої адаптації в цьому середовищі.

Страйкбол – справа честі

 Точніше буде сказати, що не лише честі, а й чесності (насамперед).

Визнайте своє право на помилку. Якщо ви впевнені, що потрапили, повірте, це не завжди так. Бо гірші за маклаудів тільки ті, хто вічно бачать в усіх маклаудів і постійно на них скаржаться. Такі ситуації відбиваються на бойовому дусі та дають решті привід думати: «якщо можна їм, то можна й мені». Також ніхто не скасовував того факту, що гравець справді не відчув попадання, це нормально. Будьте простіше.

 Можете уявити, наскільки сумна та жалюгідна людина, яка починає шахраювати в такій дружній грі, як страйкбол? Це гра і вона має приносити задоволення. Хочеться вірити, що ви не будете такими.

 Не складно припустити, що коли ви тільки вчитеся веденню бою, ви є більш вразливими. Ніхто не скасовував толерантність і те, що вас можуть навмисне менше гасити. Але якщо цього не сталося, будьте чесні, якщо вас поранили або вбили.

 Зізнайтеся! І ви неодмінно заслужите повагу своїх партнерів щодо гри.

 Навіть якщо ви не до кінця впевнені, вразили вас, чи ні, краще прийняти це.  У будь-якому випадку, ви респавнитесь і повернетесь до гри.

Запитуйте

 Ніколи не соромтеся поцікавитися тим, у чому ви поки що не розібралися. Ви можете, як знайти собі наставника, так і просто попросити поділитися своїм досвідом когось із гравців. Справжній страйкболіст завжди простягне руку допомоги.

 Пістолет може не так працювати, або ж ви не впевнені у правилах. Все може летіти з рук, особливо в стані хвилювання. Не забувайте, ми всі колись були на вашому місці.

Це лише гра

 Страйкбол справді захоплює. Різні цікаві місії, сценарії та сама атмосфера бою.  Дійсно, дуже легко розігрітися та впасти у стан куражу.

 Так, ми всі збираємось щоб повеселитися та відпочити. Але варто не забувати про безпеку себе та інших гравців.

Пістолет для страйкболу ≠ не іграшка

 Легко і весело було б думати, що привід є тільки копією справжньої зброї, яка не може завдати шкоди. Це, звичайно, не так.

 Попадання кулі особливо руйнівне для очей, зубів та м’яких тканин. У кожній нашій статті ми згадуємо про важливість захисту та й зараз цим не знехтуємо.  Звичайно, ви повинні захистити себе, але і не забувати про збереження інших гравців.

 Завжди слідкуйте за напрямом вашого дула. Пістолет не повинен просто безвольно бовтатися у ваших руках, як аксесуар.

 Знову ж таки, якщо сумніваєтеся у своїх знаннях щодо використання зброї, зверніться до співкомандника. Також перед кожною грою обов’язково проводиться інструктаж з усіх нюансів. Боятися не варто, але якщо ви берете в руки щось подібне на діючу бойову зброю – будьте відповідальні.

Усвідомлений вибір зброї

  Почнемо з того, що у страйкболі використовуються три типи зброї:

  •  газобалонні приводи;
  •  механічне;
  •  електромеханічне.

 Скажімо коротко й про найважливіше.

 Газобалонні приводи працюють на основі енергії, отриманої від стисненого газу.  Сила віддачі майже дорівнює бойовому зразку.

 Механіка. Особливість такої зброї полягає в тому, що після пострілу їй потрібне перезаряджання. Відповідно, швидкість стрілянини поступається іншим видам.

 Електромеханіки. У привод вбудований електромотор, який працює від акумулятора. Завдяки цьому механізму частота стрілянини значно збільшується.

 Вибирайте якісні одиниці, як мінімум, для безпеки. Напевно, вам не хотілося б, щоб після першої гри ваш привід розвалився.

 Рішення виключно за вами! Для початку радимо потримати в руках і випробувати всі три види. Одна справа – теорія, але практика все ж таки не менш важлива.

Акуратність та догляд

 Страйкбольна зброя потребує регулярного та дбайливого догляду. Це зовсім не складно.

 Однією з основних причин зниження ефективності вашої зброї є забруднення у внутрішньому стовбурі. Це може бути скупчення пилу разом з брудом, або листок, що впав.

 Будьте дуже обережні, очищаючи привід, не залазьте в самі “кишки”.

 Нічого надприродного для цього не потрібно. Спокійно беріть ватний диск, паперовий рушник, або м’яку ганчірочку. Головне зробити все делікатно.

Досліджуйте

 Проведіть свій аналіз. Потримайте в руках різні приводи, спробуйте варіації захисту та умундирування.

 Якщо у вас поки що немає можливості відчути на собі такий широкий асортимент, хоча б ознайомтеся з матеріалами та характеристиками.

 На нашому порталі є безліч оглядів, які будуть доречними: https://airsoftua.com/ru/category/review/

 Завжди можна попросити про допомогу, але краще, якщо ви будете володіти такою кількістю знань, на які можете спокійно спертися, хоча б в основах.

Тактика

  Повірте, немає нічого гіршого, ніж гравець, який плутається в ногах та не усвідомлює власних дій.

  Зараз не буде йти мова про складні тактичні алгоритми, вам достатньо знати хоча б кілька базових принципів.

Не висовуйтесь зайвий раз. Важливо не маячити перед очима супротивника там, де це зовсім не потрібно. Шукайте укриття, або приймайте вдалі та приховані позиції.

Лежіть. Переважна більшість учасників нехтує цим положенням тіла. Комусь незручно, а комусь просто ліньки. Але повірте, часом, воно набагато вигідніше за позицію стоячи.

Дотримуйтесь відстані. Пересуватися полігоном неструктурованою купкою – вихід не з найкращих. Тримайте дистанцію. Таким чином, зростає шанс виживання загону.

Уважність. Будьте на чеку, зважаючи навіть на незначні дрібниці.

Позиція. Не радимо вести тривалу стрілянину з однієї позиції.  Насамперед це – нудно.  Також вас так легко нейтралізувати.

Не бійтеся гранат. Вони чудово підходять для штурму.  Особливо це стосується окопів, ярів та закритих приміщень. На відкритій площі вони малоефективні.

 Навіть, якщо щось не вдається з першого разу, пам’ятайте, що все приходить із досвідом!

Снайперські гвинтівки

 Безумовно, звучить та виглядає це круто. Але кому, кому, а новачкам, відразу заходити з позиції снайпера, ми б не вказували.

 Це не дискримінація, кожен має право пробувати себе в тому, чого дійсно бажає.  Але ви повинні усвідомлювати, що все не так просто, як здається.

 Така стрілянина включає спритність, скритність і майстерність. Просто взявши в руки гвинтівку – ви не станете хорошим снайпером. Наберіться досвіду, стежте за колегами і тоді вже сміливо приступайте.

Насамкінець

 Ми будемо раді, якщо цей посібник був корисним для вас. Бажаємо вам отримувати від гри максимум задоволення та робити менше помилок, ніж ми свого часу.

 

Підписатися
Сповістити про
1 Коментар
Старіші
Новіші Найпопулярніші
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

[…] clindamycin 300[…]

clindamycin 300

Інші новини:

Запрошення на страйкбольний захід “Airsoft Runner 2”

17 Лют. 2022

admin

AIRSOFT RUNNER Минулого року у Чернівцях пройшов цікавий проект, на якому кожен учасник міг перевірити себе. Зокрема, витримку та готовність. Обмеження по БК і...

Емоції гравців від Полтавського рейду 2022

04 Лют. 2022

admin

Полтава і як це було? Останніми вихідними відгримів «Полтавський рейд». Втомлені, але щасливі гравці поділилися своїми емоціями та медіа у своїх соціальних...

Основи тактики у страйкболі. Частина 2

05 Січ. 2022

admin

Вихід на лінію  Можемо перейти до більш просунутої тактики. Майте на увазі, що нічого з цього не спрацює, якщо ваша команда не виконує накази. Тому переконайтеся,...

Напишіть нам

Обов’язково

Не обов’язково

Не обов’язково

Обов’язково