Airsoft Guns у фільмах та телешоу

Ми всі можемо погодитися з тим, що страйкбольні приводи виглядають чудово. Вони являють собою 1-1 копії справжньої вогнепальної зброї за набагато доступнішою ціною. Обидва ці фактори роблять страйкбольні приводи ідеальним пристосуванням для фільмів, телевізійних шоу, костюмів та відеоігор. Якщо ви не звертаєте уваги, ви могли б бачити страйкбол у своєму улюбленому телешоу чи фільмі, навіть не підозрюючи! Ми склали невеликий список, де страйкбольні приводи використовувались і відображалися на великому та малому екрані.

Ходячі мерці

Це правильно! У вашому улюбленому телешоу “Зомбі” використовуються як справжня вогнепальна зброя, так і страйкбольна зброя як реквізит протягом усієї серії. Якщо ви дивитесь «Ходячих мерців», то знаєте, що вживається велика кількість зброї. Ми не будемо вдаватися до довгого списку знарядь і розбиратись, що таке справжні, а що страйкбольні приводи. Однак, ось знімок екрану Карла у третьому сезоні, який використовував газовий пістолет M9 Blowback M9.

Карл з М9

Killjoys

Якщо ви не чули про телешоу SYFY Killjoys, ця історія описує трьох мисливців за головами. Вони подорожують з різних планет з великою кількістю божевільних речей, на які слід звернути увагу. У фільмі, що базується на “міжгалактичній” темі, зброя виглядає більше схожою на лазерні бластери, ніж на справжні гармати. Однак є гарна зброя, яка виглядає досить футуристично, щоб вона використовувала зброю сама по собі. Один цікавий пістолет зображений на малюнку нижче. Це страйкбольна рушниця, виготовлена ​​JG, під назвою STAR Dragon Rifle . JG насправді спроектував цю гвинтівку з серії Anime. 

Airsoft гвинтівка JG STAR Dragon

Resident Evil

Усі чули про Resident Evil. Погода це з відеоігор чи фільмів. Ми впевнені, що якщо ви запитаєте когось про цю серію, він дасть вам відповідь з чимось, що їм відомо. У цьому випадку ми збираємося виділити пістолет із відеоігри, який був зроблений у страйкбольну! Я говорю про пістолет Samurai Edge M9 . Цей ручний пістолет, використовуваний безліччю поліцейських сил STARS, є, мабуть, найбільш відомим в руках Альберта Вескера. Будучи різновидом пістолета Beretta M92 , виробникам страйкболу, таким як Tokyo Mariu та WE Tech, було дуже легко випустити власну серію Biohazard.

Альберт Вескер Самурайський крайТокіо Marui Samuria Edge M9

Агенти ЩИТ

Я теж не міг повірити! Marvel’s Agents of SHIELD використав страйкбольні приводи у своєму списку реквізиту для шоу! В першому сезоні ви можете побачити травень, використовуючи дуже унікальний компактний 1911. Це насправді страйкбольний пістолет WE Tech Baby Hi-Capa 3.8 (Тип 8).

Агент ЩитаWE Tech Baby Hi-Capa

28 тижнів пізніше

У цьому знаковому фільмі про зомбі у фільмі є велика кількість зброї. Ближче до початку фільму ви бачите загін припоїв із гвинтівками типу М4 . На знімку екрана нижче ви можете побачити торгові марки Armalite. Це насправді старіша ліцензійна версія від Classic Army . Якщо ви дуже уважно придивитесь, то внизу магазину видно звивисте колесо.

28 тижнів пізніше Класична армія

Підписатися
Сповістити про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

Інші новини:

Запрошення на страйкбольний захід “Airsoft Runner 2”

17 Лют. 2022

admin

AIRSOFT RUNNER Минулого року у Чернівцях пройшов цікавий проект, на якому кожен учасник міг перевірити себе. Зокрема, витримку та готовність. Обмеження по БК і...

Емоції гравців від Полтавського рейду 2022

04 Лют. 2022

admin

Полтава і як це було? Останніми вихідними відгримів «Полтавський рейд». Втомлені, але щасливі гравці поділилися своїми емоціями та медіа у своїх соціальних...

Основи тактики у страйкболі. Частина 2

05 Січ. 2022

admin

Вихід на лінію  Можемо перейти до більш просунутої тактики. Майте на увазі, що нічого з цього не спрацює, якщо ваша команда не виконує накази. Тому переконайтеся,...

Напишіть нам

Обов’язково

Не обов’язково

Не обов’язково

Обов’язково