Airsoft Guns у фільмах та телешоу

Ми всі можемо погодитися з тим, що страйкбольні приводи виглядають чудово. Вони являють собою 1-1 копії справжньої вогнепальної зброї за набагато доступнішою ціною. Обидва ці фактори роблять страйкбольні приводи ідеальним пристосуванням для фільмів, телевізійних шоу, костюмів та відеоігор. Якщо ви не звертаєте уваги, ви могли б бачити страйкбол у своєму улюбленому телешоу чи фільмі, навіть не підозрюючи! Ми склали невеликий список, де страйкбольні приводи використовувались і відображалися на великому та малому екрані.

«Ходячі мерці»

Це правильно! У вашому улюбленому телешоу «Ходячі Мерці» використовуються як справжня вогнепальна зброя, так і страйкбольна зброя як реквізит протягом усієї серії. Якщо ви дивитесь «Ходячих мерців», то знаєте, що вживається велика кількість зброї. Ми не будемо вдаватися до довгого списку знарядь і розбиратись, що таке справжні, а що страйкбольні приводи. Однак, ось знімок Карла у третьому сезоні, який використовував газовий пістолет M9 Blowback M9.

Карл з М9

Killjoys

Якщо ви не чули про телешоу SYFY Killjoys, ця історія описує трьох мисливців за головами. Вони подорожують з різних планет з великою кількістю божевільних речей, на які слід звернути увагу. У фільмі, що базується на «міжгалактичній» темі, зброя виглядає більше схожою на лазерні бластери, ніж на справжні гармати. Однак є гарна зброя, яка виглядає досить футуристично, щоб вона використовувала зброю сама по собі. Один цікавий пістолет зображений на малюнку нижче. Це страйкбольна рушниця, виготовлена ​​JG, під назвою STAR Dragon Rifle . JG насправді спроектував цю гвинтівку з серії Anime.

Airsoft гвинтівка JG STAR Dragon

Resident Evil

Усі чули про Resident Evil. Ми впевнені, що якщо ви запитаєте когось про цю серію, він дасть вам відповідь з чимось, що їм відомо. У цьому випадку ми збираємося виділити пістолет із відеоігри, який був зроблений у страйкбольну версію! Я говорю про пістолет Samurai Edge M9 . Цей ручний пістолет, використовуваний безліччю поліцейських сил STARS, є, мабуть, найбільш відомим в руках Альберта Вескера. Будучи різновидом пістолета Beretta M92 , виробникам страйкболу, таким як Tokyo Mariu та WE Tech, було дуже легко випустити власну серію Biohazard.

Альберт Вескер Самурайський крайТокіо Marui Samuria Edge M9

Агенти ЩИТ

Я теж не міг повірити! Marvel’s Agents of SHIELD використав страйкбольні приводи у своєму списку реквізиту для шоу! В першому сезоні ви можете побачити, використовуючи дуже унікальний компактний 1911. Це насправді страйкбольний пістолет WE Tech Baby Hi-Capa 3.8 (Тип 8).

Агент ЩитаWE Tech Baby Hi-Capa

28 тижнів пізніше

У цьому знаковому фільмі про зомбі, є велика кількість зброї. Ближче до початку фільму ви бачите загін припоїв із гвинтівками типу М4 . На знімку екрана нижче ви можете побачити торгові марки Armalite. Це насправді старіша ліцензійна версія від Classic Army . Якщо ви дуже уважно придивитесь, то внизу магазину видно звивисте колесо.

28 тижнів пізніше Класична армія

Подписаться
Уведомить о
0 Комментарии
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии

Другие новости:

Эмоции игроков от Полтавского рейда 2022

04 Фев. 2022

ANKOR

Полтава и как это было? В последние выходные отгремел «Полтавский рейд». Уставшие, но счастливые игроки поделились своими эмоциями и медиа в своих социальных...

Основы тактики в страйкболе. Часть 2

05 Янв. 2022

admin

Выход на линию  Можем перейти к более продвинутой тактике. Имейте в виду, что ничего из этого не сработает, если ваша команда не выполняет приказы. Поэтому...

Основы тактики в страйкболе. Часть 1

22 Дек. 2021

admin

Организация задач  Пистолеты для страйкбола - это не просто бессмысленная игра, в которой вы стреляете по врагу, с шашлыком в руках. Конечно, это может быть так, и...

Напишите нам

Обязательно

Не обязательно

Не обязательно

Обязательно