Харчування під час гри.

 Страйкбол являє собою активну гру, котра потребує доволі серйозних енерговитрат. Важливо грамотно віднестися до вживання їжі перед грою та під час. 

Розберем покроково

Розділимо продукти харчування на два блоки. 

Блок 1. Їжа, яка не потребує попереднього приготування. 

 Це можуть бути протеїнові та звичайні батончики, гелі. Такі снеки дуже зручні та практичні, тому, що безпосередньо в засаді чи окопі, ви можете, не пригальмовуючи, перекусити. 

 До мінусів цієї їжі можна віднести її відносну шкідливість. Одноразово вам погано не стане, проте, зловживати такими закусками не варто. Також для повноцінного прийому їжі цей варіант не є достатньо ефективним, як мінімум тому, що ви не зможете наїстися. 

Блок 2. Їжа, яка потребує попереднього приготування. 

 Як приклад: лапша, супи/каші, м‘ясо (не в‘ялене), гадати з джемом. Мається на увазі, що ви маєте зробити певні рухи задля того, щоб вжити ці продукти: змастити галети, запарити лапшу, приготувати м‘ясо до вживання і так далі. Така їжа є більш поживною та здатна не тільки перманентно прибрати ваш голод, але й втамувати на довгий період часу. 

Сухпайок, обговоримо окремо.

 Він буває різних видів та користується достатньою популярністю серед гравців. Можемо виділити три основні: на один, два чи три прийоми їжі.

 З чого з він складається? 

 У більшості своїй сухпайки містять такі продукти в собі: консерви, чай, крекери, печиво, галети, натуральні смакопосилювачі (сіль, перець і тд), сублімовані продукти у стані пре-готовності (кава, супи). Також в нього включені засоби гігієни, суміші та інструменти для підпалу.

Скільки ж взяти з собою?  

 Неможливо точно відповісти на це питання та визначити міру того, яка кількість їжі вам потрібна. До цього пункту варто підходити індивідуально. Ви маєте самі зрозуміти, скільки вам прихопити з собою, розраховуючи на те, щоб не голодувати, але й не переїдати. Із забитим під гору шлунком, вам маловірогідно захочеться енергічно бігати та в короткі терміни ухвалювати рішення. Часу лежати, щоб «зав’язався жирок», у вас не буде. 

 Також розраховуйте на те, що на кожній грі є спеціально відведені ділянки для харчування, де вам буде чим підживитися. 

Популярні перекуси 

 У цей список внесемо те, що найчастіше воліють брати гравці на тривалий бій:

  1. Батончики.
  2. Протеїнові гелі / снеки.
  3. Локшина швидкого приготування.
  4. Шоколад.
  5. Різні консерви.
  6. Енергетичні напої (радимо з ними не борщити)
  7. Нарізне м’ясо в упаковці.
  8. Різні фрукти (які не течуть).
  9. Горішки, сухарики, галети.

Окрему увагу приділимо горіхам, а також фруктово-горіховим сумішам. Вони володіють великою калорійністю, при цьому, дарують вам багато корисних мікроелементів і заряд енергії на тривалий період часу.

 Даний список можна продовжити до не одного десятка пунктів, але є пару основних тез, які ви повинні засвоїти.

  Легкість у транспортуванні. Не варто брати об’ємні або дивної форми упаковки.

  Герметичність. Ваша їжа не повинна текти, навіть якщо вам дуже подобається запах морської рибки, або в’яленого м’яса. Не врахувавши цей фактор, ви можете банально зіпсувати інші стратегічно важливі речі, які лежать в вашому багажі.

  Вага і компактність. Тут все просто, важливо, щоб ваші снеки займали мінімум місця і були досить ефективні.

  Калорійність. Продукти повинні давати вам достатньо енергії.

  На закінчення побажаємо вам отримати безцінний досвід від бажаної гри, але обов’язково на ситий шлунок і зі світлою головою!

   

 

Підписатися
Сповістити про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

Інші новини:

Запрошення на страйкбольний захід “Airsoft Runner 2”

17 Лют. 2022

admin

AIRSOFT RUNNER Минулого року у Чернівцях пройшов цікавий проект, на якому кожен учасник міг перевірити себе. Зокрема, витримку та готовність. Обмеження по БК і...

Емоції гравців від Полтавського рейду 2022

04 Лют. 2022

admin

Полтава і як це було? Останніми вихідними відгримів «Полтавський рейд». Втомлені, але щасливі гравці поділилися своїми емоціями та медіа у своїх соціальних...

Основи тактики у страйкболі. Частина 2

05 Січ. 2022

admin

Вихід на лінію  Можемо перейти до більш просунутої тактики. Майте на увазі, що нічого з цього не спрацює, якщо ваша команда не виконує накази. Тому переконайтеся,...

Напишіть нам

Обов’язково

Не обов’язково

Не обов’язково

Обов’язково