ЩО ТАКЕ ASG?

ASG, або страйкбол, представляє собою захоплюючу командну гру, в якій учасники використовують пневматичні копії стрілецької зброї, що приводяться в дію пластиковими кульками. І тут виникає питання: «Де грати в ASG?». Страйкбольні ігри відбуваються як на відкритому просторі, так і в будівлях. Їхні правила є договірними та можуть змінюватися в залежності від уподобань учасників та організаторів змагань. Під час іг ор ASG також слід пам’ятати про дотримання правил безпеки та наявність відповідних засобів захисту. Кількість ентузіастів ASG з кожним роком збільшується через відносно низький фінансовий поріг для входу в цей вид розваг і відсутність формальностей, пов’язаних з купівлею реплік. Навіть підлітки можуть брати участь в іграх, і додаткова цінність страйкболу полягає в тому, що його ентузіасти вивчають принципи роботи та безпеки під час роботи з репліками страйкболу.

Зміст

  1. Що означає абревіатура ASG?
  2. Коротка історія страйкболу
  3. Що таке ASG?
  4. Яка різниця між страйкболом і пейнтболом?
  5. Види страйкбольної зброї
  6. Правила ведення бою із застосуванням АСГ
  7. Основні правила безпеки в АСГ
  8. Для кого підійде страйкбол?
  9. Які переваги володіння страйкбольними копіями?

Що означає абревіатура ASG?

Напевно багатьом із вас цікаво, що таке ASG. З англійської ASG, тобто AirSoft Gun, у вільному перекладі означає копії вогнепальної зброї.

Коротка історія страйкболу

AirSoft Guns почав свою історію в післявоєнній Японії. Саме там народилася ідея надати можливість військовим частинам відпрацьовувати стрільбу, у яких на той час діяли дуже суворі стандарти щодо використання та володіння справжньою вогнепальною зброєю. В основі ASG лежить феодальний кодекс бусідо, який наголошує на чесній грі, повазі до суперника, честі та самовдосконаленні. Страйкбольні репліки стали популярними у 1980-х роках, виготовлених у Китаї.

Що таке ASG?

Страйкбольні репліки зовні схожі на бойові побратими, як правило, виготовлені з якісних матеріалів, і для людини, яка не знайома з військовою тематикою, їх неможливо відрізнити від справжньої зброї. Всередині них ми можемо знайти більші зміни. Звісно, ​​важливих частин зброї ви там не знайдете, але є пневматичні механізми, що відповідають за живлення реплік. Тож виникає питання «чи законна ASG?» і так, абсолютно так. Репліки страйкболу — це продукти, для яких не потрібна ліцензія на вогнепальну зброю.

Яка різниця між страйкболом і пейнтболом?

Основною, але не єдиною особливістю, яка відрізняє ASG від пейнтболу, є тип кульок. Для ASG це зазвичай пластикові кульки діаметром 6 мм, рідше 8 мм, а для пейнтболу використовуються кульки більшого калібру, наповнені фарбою. Ще одна відмінність — копія приводу. У страйкболі зазвичай використовується пневматичний електричний, пружинний або газовий привід. Останні зазвичай живляться від картриджів із грін газом або CO2.

Види страйкбольної зброї

Електричні копії електричних гвинтівок є найпопулярнішим типом копій ASG. Принцип роботи заснований на електродвигуні, який разом з поршнем розтягує пружину, а потім відпускає її, в результаті чого утворюється стиснене повітря, яке надає кульці імпульс. Такий тип джерела живлення найчастіше зустрічається в репліках таких як гвинтівки та пістолети-кулемети. Звичайно, є і копії електрорушниць. Електричні страйкбольні копії дозволяють виконувати серію пострілів без необхідності перезаряджання після кожного пострілу. Це значно підвищує ваші шанси на перемогу в грі.

Газові . Репліки газових рушниць можна розділити на дві категорії: перша – це копії, що працюють від балончика CO2, друга – це копії, що працюють на газовій суміші Green Gas. Найпопулярнішими моделями копій, що живляться таким чином, є пістолети CO2 і Green Gas. Варто відзначити, що такий спосіб живлення є відносно найдорожчим і, що важливо, репліки на газі гірше працюють при більш низьких температурах.

Пружина — останній тип приводу — це привод, який зустрічається в репліках пружинних пістолетів . У цьому випадку поршень приводиться в рух комбінацією пружини та циліндра, завдяки чому він стискає повітря та викликає постріл кульки. Серед пружинних реплік ми часто знаходимо таку зброю, як снайперські гвинтівки або дробовики . Пружинні репліки ASG є одними з найдешевших на ринку, але, на жаль, вони потребують ручного перезаряджання після кожного пострілу, що значно зменшує шанси на перемогу.

Правила ведення бою із застосуванням АСГ

Головним принципом страйкбольних змагань є чесність і чесна гра. Це пов’язано з тим, що удар пластиковою кулькою по людині непомітний, тому вимагає від учасників чесності та «зізнання» в ударі. Щоб урізноманітнити і зробити гри ASG більш реалістичними, варто придбати відповідний одяг, наприклад, тактичні штани і кітель . Щоразу вік і правила гри ASG визначаються організатором.

Основні правила безпеки в АСГ

За припущенням, також у випадку страйкбольних реплік, правила безпеки подібні до тих, яких слід дотримуватися при роботі з вогнепальною зброєю. І так: не слід спрямовувати ствол на інших людей, потрібно завжди замикати спусковий гачок і не дивитися на світло рушниці чи ствола рушниці. Під час використання копій ASG обов’язково використовувати засоби захисту очей, наприклад захисні окуляри . Також варто захистити вуха та обличчя. Незважаючи на те, що ми стріляємо маленькими пластиковими кульками, їх удар по вушній раковині або щоці точно неприємний. Ми можемо легко захистити свої вуха, вибравши навіть найдешевші закриті навушники , і своє обличчя, придбавши балаклаву або страйкбольну маску.

Для кого підійде страйкбол?

Для всіх. Незалежно від віку, фізичної підготовки чи навичок стрільби. ASG – це цікавий спосіб проведення вільного часу, під час якого ми можемо розважитися та додатково вдосконалити свої знання та навички стрільби. Спробувати свої сили в цьому виді діяльності можуть навіть діти, звісно під пильним наглядом дорослих.

Які переваги володіння страйкбольною зброєю?

Перш за все, чудове задоволення! Звичайно, варто відзначити, що це захоплива форма проведення вільного часу, під час якої ми не тільки покращимо свою фізичну форму за допомогою бігу вгору, частої зміни позиції для стрільби, ховаючись за укриттями, а й маємо можливість познайомитися з новими, цікаві люди, з якими ми будемо ділитися красою.це хобі. Додатковою перевагою страйкбольних ігор є навчання безпечному поводженню з страйкбольною зброєю, що є міцною основою для подальшого входження у спорт стрільби з бойових патронів. Також варто пам’ятати, що усі копії страйкбольної зброї та страйкбольного спорядження потрібно замовляти у надійних продавців.

Підписатися
Сповістити про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

Інші новини:

Емоції гравців від Полтавського рейду 2022

04 Лют. 2022

admin

Полтава і як це було? Останніми вихідними відгримів «Полтавський рейд». Втомлені, але щасливі гравці поділилися своїми емоціями та медіа у своїх соціальних...

Основи тактики у страйкболі. Частина 2

05 Січ. 2022

admin

Вихід на лінію  Можемо перейти до більш просунутої тактики. Майте на увазі, що нічого з цього не спрацює, якщо ваша команда не виконує накази. Тому переконайтеся,...

Основи тактики у страйкболі. Частина 1

22 Гру. 2021

admin

Організація завдань  Пістолети для страйкболу - це не просто безглузда гра, в якій ви стріляєте по ворогові, з шашликом у руках. Звичайно, це може бути так, і...

Напишіть нам

Обов’язково

Не обов’язково

Не обов’язково

Обов’язково