Чорнобиль. Що ви знаєте про страйкбольні ігри в закритій зоні ?!

Чорнобиль. Що ви знаєте про страйкбольні ігри в закритій зоні ?!

Як часто ви замислювалися про нестандартні локації ? Багатьом адже подобається серія ігор “метро” або “сталкер”? Відчути себе тим самим Артемом або Міченим? Ходити зі зброєю по місцевостям де давно не було слідів людини, зустрічати покинуті будинки і бачити сліди колишньої величі людини? Побувати в тих місцях де тебе чекає небезпека на кожному розі? Думаю така можливість з’явиться найближчим часом у кожного з нас, ні,  мутантів ми не зустрінемо, хоча … хто знає які сюрпризи нам підготували. Що ж, давайте розбиратися.

Всім привіт, сьогодні дана тема присвячується такому питанню якого багато задавалися і не знали як туди потрапити і пограти в страйкбол, а саме страйкбольної ігор в Чорнобильській зоні відчуження. Поїздка нашої редакції аірсофт Україна пройшла з одним з відомих київських організаторів страйкбольних ігор “Бод” і СК “BERSERKERS” нашим провідником по Чорнобильській Зоні і ініціатором ідеї був гравець під позивним “Чкалов”.

Наш заїзд на КПП “Дитятки” стався о 9.30 ранку де нас і чекали вже перші сюрпризи на пункті пропуску. Нас заздалегідь попередили що заїзд на територію повинен бути вже в формі і з закритими ділянками тіла, відкритими допускаються тільки засуканими до ліктя руки і без розпізнавальних знаків їх не люблять представники правоохоронних органів, все спорядження і страйкбольні приводу так само має бути сховане, щоб не лякати простих туристів. із сюрпризів виявилося довге очікування і не бажання пропускати місцевими органами на територію, незважаючи на те що всі дозволи і домовленості раніше були досягнуті. після невеликих очікувань ми вирушили в місцевей заклад де будь-який бажаючий може перекусити або переночувати.

Після нетривалого обіду наш проїзд все таки схвалили, але на жаль без приводів і ми разом з усією командою поїхали в настільки усіма заповітну “Зону” метою нашої поїздки було показове проведення страйкбольної гри для адміністрації з метою показати їм що таке  страйкбол і отримання від них дозволу проведень ігор на даній локації, так само ще однією особливістю була заборона на провезення звичайних страйкбольних куль, замість них вирішувалися тільки біорозкладні кулі, щоб не нашкодити навколишньому середовищу.
По центральній дорозі немає особливо примітних місць, тому наша поїздка до самого міста Чорнобиль пройшла спокійно, по приїзду в місто можна було спостерігати постарілі будівлі і невелику кількість людей, які поглядали на нас з подивом, чесно кажучи вся дорога тримала нас в напрузі ми переймалися що ось ось скасують все, і все-таки доля була прихильною до нас і нас зустріла місцева адміністрація де після швидких узгоджень нам вдалося провезти наші приводу до місця проведення гри, ним виявився Чорнобильський АТП.
І ось момент настав, бійці зібрані, адміністрація на місцях, було прийнято рішення провести пару зустрічних боїв, але так само нас попередили що бігати заборонено, дозволено тільки швидкий крок, ця заборона була обґрунтований тим що при бігу може підніматися пил, що вкрай не бажано , вся гра проходила на “чистому» не забрудненому місці радіацією, так що якщо переживаєте що підхопите пару рентген, то не варто.

Після закінчення гри були проведені переговори з місцевою адміністрацією на тему дозволу проведення ігор, огляд страйкбольних приводів, спорядження бійців, пристрої та принципи роботи приводу і пробні “пострелушкі” представниками адміністрації. По закінченню заходу ми отримали дозволу від місцевої адміністрації на проведення ігор і маленький бонус у вигляді невеликої екскурсії по “Зоні”

Відео про нашу подорож ви можете подивитися на нашому youtube каналі.

Підписатися
Сповістити про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

Інші новини:

ICS – новий Airsoft пістолет Hi-Capa Challenger

23 Чер. 2021

admin

ICS Airsoft представляє Hi-Capa Challenger - найбільш конкурентоспроможний пістолет Hi-Capa. Якщо ви чекаєте пістолета високого рівня або найкращої продуктивності, погляньте...

Напишіть нам

Обов’язково

Не обов’язково

Не обов’язково

Обов’язково