Новий рольовий проект TARKOV: ПОСЛЕДНЯЯ НАДЕЖДА.

Хочемо вам розповісти про новий рольовий захід, який проходитиме в м.Київ з 4 по 5 червня 2022 р.
Спільні сили київських організаторів Lenin / Васятко “B.L.S. Airsoft Group, а також автори та гравці – Денис “ANKOR” Іванько (команда BERSERKERS) та Олексій “Куб” Кубітович (команда Center 507) випустили нову страйкбольну гру під назвою ESCAPE FROM TARKOV: ПОСЛЕДНЯЯ НАДЕЖДА.
Вас чекає нічний/денний хардкорний режим з квестами, лутом, місіями, економікою, нпс героями, сюрпризами, подарунками та атмосферою вулиць Таркова.

За першу добу публікації гра набрала 55 гравців у реєстрації, а за тиждень після відкриття майже всі місця розкуплено. Залишилося кілька вакантних квитків за деякі фракції. Радимо вам поспішити та зайняти місця, або транспорт до Норвинської області відлетить без вас!


Все про гру та реєстрацію:
https://airsofter.world/ru-ru/game/3116

Відео запрошення на гру:

Цей проект буде за підтримки: AIRSOFT UKRAINE, страйкбольна піротехніка від компанії PYROSOFT, а також страйкбольний магазин BEARSHOP


Трохи про полігон на гру:

Добре розташування дає вам шанс приїхати за 15 хв від столиці. На полігоні близько 30 різних побудов, починаючи з підвальних приміщень до трьох поверхів. По території багато заплутаних стежок та доріг із зеленню. Вистачає місць, де вам доведеться покласти привід і пролізти через дірку в стіні, щоб дістати лут, або ж просто сховатися від напасті Диких та інших супротивників. Скрізь на вас чекає небезпека, чи це не щастя в Таркові?
На нашій локації буде місце під паркування вашого транспорту, великий будинок “життя” для ваших речей та наметів, місце під намети так само є на вулиці. Все зроблено вам шановні гравці, щоб ви повністю з комфортом поринули головою в атмосферу гри.
Карта полігону буде скинута ближче до дат проекту, більше фото буде опубліковано вже навесні в теплу пору, відео тизер гри з полігоном буде опубліковано так само навесні.

Підписатися
Сповістити про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

Інші новини:

Запрошення на страйкбольний захід “Airsoft Runner 2”

17 Лют. 2022

ANKOR

AIRSOFT RUNNER Минулого року у Чернівцях пройшов цікавий проект, на якому кожен учасник міг перевірити себе. Зокрема, витримку та готовність. Обмеження по БК і...

Емоції гравців від Полтавського рейду 2022

04 Лют. 2022

ANKOR

Полтава і як це було? Останніми вихідними відгримів «Полтавський рейд». Втомлені, але щасливі гравці поділилися своїми емоціями та медіа у своїх соціальних...

Наші товарищі-організатори, Богдан та Вітязь потрапили в аварію.

24 Вер. 2021

admin

24 вересня відбулась досить неприємна ситуація з одним з організаторів українського страйкболу Богданом, а також його колегою Вітязем. ДТП сталося на виїзді з...

Напишіть нам

Обов’язково

Не обов’язково

Не обов’язково

Обов’язково