11 важливих аспектів, про які варто пам’ятати напередодні гри в страйкбол

Хвилюєтеся перед завтрашньою грою? Це хороший момент, щоб переконатися, що ви у всеозброєнні. Ось 11 цінних порад про те, що можна зробити напередодні ввечері, щоб не пропустити важливу інформацію або не забути спорядження для ігрового дня.   Спростіть і впорядкуйте підготовку до гри, особливо щодо всього найнеобхіднішого перевірте: рукавички, окуляри, зброю, батарейки.

1. Прочитайте і зрозумійте місцеві правила гри

Один із найважливіших аспектів передігрової підготовки – читання і розуміння правил гри. Хоча гравців зазвичай інструктують на місці, не всі звертають на це увагу або можуть не розчути інструктаж серед усієї цієї балаканини. Напередодні зайдіть в інтернет і подивіться, які є на вашому полі правила гри. Ознайомтеся з ними – це полегшить вам завдання наступного дня. Наприклад, незнання про існування в грі медика може коштувати вашій команді дорогоцінного часу, а недотримання правил “не стріляти через щілини” може призвести до непотрібних суперечок.

2. Перевірте свій пістолет 

Для досвідченних гравців, дивно, як часто на полі можна побачити гравців, які борються з репліками, що не працюють, просто перед початком гри. Саме тому за день до гри ви повинні знайти час, щоб перевірити свою репліку. Ось спрощений чек-лист, який ви можете використовувати:

Електричний (AEG)

 • Акумулятор заряджений
 • Ствол чистий
 • Живлення магазинів
 • Пістолет стріляє

Газ (GBBR/пістолет)

 • Оптимальний газ для завтрашньої температури
 • Чистка ствола
 • Затвор/болт чисті
 • Магазини не протікають + добре подаються
 • Пістолет працює правильно

Пружинна  (spring) гвинтівка

 • Ствол чистий
 • Подача магазинів
 • Приціл добре вирівняний
 • Гвинтівка стріляє

3. Перевірка батареї Red Dot

Уникайте розчарувань, коли, прибувши на поле, ви виявляєте, що ваш приціл не вмикається, тому що ви забули вимкнути його після останньої гри. Крім того, переконайтеся, що у вас завжди є запасні батарейки в сумці для спорядження або в машині. Ви можете тричі перевірити все напередодні ввечері, а наступного дня залишитися з розрядженою батареєю. Перевірте, чи працює батарея і чи вимкнена Red Dot. Завжди майте запасні батарейки! 

4. Завантажте магазини

Щоб не потрапити в халепу в останню хвилину, зарядіть усі ваші магазини BBs за день до гри. При цьому ви можете протестувати їх, як уже говорилося раніше. Якщо ви використовуєте автомати GBB, заправте їх газом, щоб можна було перевірити герметичність магазину й усунути її до початку гри. Не хвилюйтеся, якщо ви заправите їх на ніч, це не матиме відчутного впливу на пружину магазина.

5. Зарядіть акумулятор

Переконайтеся, що акумулятор вашого страйкбольного пістолета повністю заряджений за день до гри. Це особливо важливо, якщо пістолет довгий час лежав без діла, оскільки акумулятори з часом втрачають заряд. У холодну погоду візьміть із собою запасний акумулятор, оскільки за низьких температур вони розряджаються швидше.

6. Підготуйте їжу і воду

Візьміть із собою закуски, воду і перекуси на день гри. Щоб не відволікатися на голод і спрагу, потрібно залишатися енергійним і не відчувати спрагу. Щоб не покладатися на інших, найкраще взяти з собою власні запаси.

7. Перевірте спорядження (не забудьте перчатки)

Якщо ви думаєте, що у вас все є, це ще не означає, що так воно і є насправді. Дотримуйтесь цього правила. Після того як ви зібрали всі речі, візьміть сумку і почніть візуалізувати. Почніть із самого низу: черевики, штани, наколінники, ремінь, пістолет і магазини, перчатки і пройдіть шлях до голови, включно з окулярами, гарнітурою і шоломом. Ця проста практика допоможе вам виявити відсутні предмети і не займе багато часу.

8. Погода та одяг

Якщо ви не будете недооцінювати цей пункт, то зможете грати в страйкбол у будь-який день року. Уважно стежте за прогнозом погоди, особливо якщо ви використовуєте газобалонну зброю і граєте на відкритому полі. Погодні умови можуть вплинути як на роботу вашої зброї, так і на ваш особистий комфорт. Будьте готові підбирати одяг відповідно до погодних умов, щоб залишатися в комфорті протягом усієї гри. Про всяк випадок не завадить взяти з собою пончо.

9. Зарядіть і перевірте рацію

Ефективний зв’язок із командою дуже важливий для координації дій. За день до гри зарядіть і перевірте свою рацію, включно з кабелями та кнопкою Push-to-Talk (PTT). Переконайтеся, що ваша команда працює на одній радіочастоті, щоб не витрачати час на перевірку рації в безпечній зоні.

10. Добре відпочиньте

Уникайте пізніх нічних вечірок за день до гри. Хоча може виникнути спокуса випити “лише один” кухоль пива, гарний сон необхідний для збереження концентрації та максимальної фізичної працездатності під час гри. Добре відпочиньте, щоб бути на висоті.

11. Перевірте всі зміни в спорядженні

Якщо ви внесли будь-які зміни у своє спорядження. Переконайтеся, що зміни зручні та функціональні, щоб уникнути несподіванок на полі. Цей принцип можна застосувати до будь-яких змін у спорядженні, починаючи від розташування підсумків на поясі і закінчуючи зміною одягу.

 

Підписатися
Сповістити про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

Інші новини:

Бот-Помічник для Страйкболу: Всі Новини Про Гру У Вашому Телефоні

29 Лис. 2023

admin

Страйкбол в Україні завжди в цікавій моді серед любителів екстремальних розваг. А тепер завдяки інноваційному боту, ви можете бути в курсі всіх найближчих ігор та...

Великі страйкбольні проекти України у першій половині 2022 р.

22 Лют. 2022

admin

У цій статті ви дізнаєтесь про великі та активні страйкбольні ігри України першої половини 2022 року. Хочемо попередити, що деякі заходи ми могли не внести. Всі дані...

Запрошення на страйкбольний захід “Airsoft Runner 2”

17 Лют. 2022

admin

AIRSOFT RUNNER Минулого року у Чернівцях пройшов цікавий проект, на якому кожен учасник міг перевірити себе. Зокрема, витримку та готовність. Обмеження по БК і...

Напишіть нам

Обов’язково

Не обов’язково

Не обов’язково

Обов’язково