KRYTAC KRISS VECTOR AEG

“Привіт усім! Сьогодні я пропоную вам огляд Kriss Vector від Krytac! KRYTAC – компанія, що базується в Південній Каліфорнії з 2013 року, виробляючи високоякісну страйкбольну зброю. Вона складається з членів команди розробників швейцарської фабрики озброєнь KRISS.

Kriss Vector – це пістолет-кулемет, вироблений з 2006 року в США компанією Transformational Defense Industries. Є кілька версій в 9 мм, .45 ACP та .40 S&W. Це дуже впізнавана зброя завдяки своєму дуже футуристичному дизайну.

KRYTAC пропонує офіційно ліцензовану копію страйкболу AEG KRISS VECTOR з дуже гарним покриттям. Компактний та легкий, що складається зокрема, ця копія буде ідеальною для ваших ігор CQB.

Внутрішній пристрій Kriss Vector Krytac має запатентовану 8-міліметрову коробку, електронний спусковий механізм, систему швидкої зміни пружини, короткий вал двигуна з високим крутним моментом, так само, як інтегрована система FET (MOSFET). Спочатку копія поставляється із магазином із середньою місткістю 95 куль. Ви зможете додати глушник, завдяки гвинтовій різьбі 14 мм, якій накручується проти годинникової стрілки “.

Timerzanov Airsoft: Krytac KRISS Vector AEG

Підписатися
Сповістити про
1 Коментар
Старіші
Новіші Найпопулярніші
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

сколько стоит

Інші новини:

Чорнобиль. Що ви знаєте про страйкбольні ігри в закритій зоні ?!

04 Чер. 2021

admin

Як часто ви замислювалися про нестандартні локації ? Багатьом адже подобається серія ігор "метро" або "сталкер"? Відчути себе тим самим Артемом або Міченим? Ходити...

Напишіть нам

Обов’язково

Не обов’язково

Не обов’язково

Обов’язково