ОГЛЯД НА СТРІМ «AIRSOFT OCTOBER FEST»

 Наші постійні ведучі Віктор і Богдан приймають у себе в гостях B.L.S. Group. Обговоримо прийдешній фестиваль, новинки, правила, а також ознайомимося з історією наших гостей.

З чого ж все почалося?

  Раніше грали страйкбол, захоплювалися різними тематиками. Спершу, навіть не замислюючись про організаторство. Як так вийшло?  – З’явились в потрібний час, у потрібному місці.

  Виявили під Броварами досить цікавий полігон. В кінці 2019 року провели пару бета-неділок. По закінченню зими, було прийнято рішення продовжити такий шлях.

  Доречі, полігон потрапив до їх рук у досить жалюгідному стані. Це був колишній дитячий табір, на місці якого, буквально за 4-5 місяців, люди влаштували тотальний розгром і смітник.

 На той момент, перерви між іграми були довгі (2-3 тижні). Все тому, що це був тільки початок, хотілося зробити все красиво, врахувавши всі зауваження та нюанси.

  Прийшли до висновку, проводити ігри кожні вихідні. Так,  як є багато бажаючих ентузіастів, готових виїхати та провести час на свіжому повітрі з друзями, або новими знайомими.

Про ідеї фестивалю

  Після кожної гри ми збираємо певну статистику, відгуки. На одній із неділок (на якій було 105-110 чоловік), ми отримали багато прохань зробити щось на зразок СИРІЇ.

  Те, як B.L.S. ще на перших сходинках свого шляху, вирішили зробити мале, але не менш цікаве дійство. Мінімізували антураж, дали вільну всім бажаючим, будь-то прокатник, перворазник, або команда, яка не хоче переодягатися в конкретні наряди. Все це мотивації заради, особливо для новачків, які в майбутньому можуть захотіти серйозніше заглибитися в цю тематику.

  Також в душі організаторів сиділа міні-провина. Через те, що повинні були відбутися два проекти в цьому та минулому роках. Вперше не реалізувалися плани у зв’язку з карантином, наступного разу один із організаторів захворів усім нам відомим вірусом. Такі, назвемо їх «проблеми», стали ще більшим поштовхом, для розробки плану до нового проекту.

  Однією з головних цілей є бажання показати, особливо першачкам, який різний буває страйкбол, які люди туди приходять, з вогником у душі та велінням проживати на повну кожну гру.

Формат

  Складатися він буде з 3 етапів.

 Етап 1 – нічна гра. Розпочнеться вона не з 22:00, як люди очікують, а трохи раніше, відразу з настанням сутінків. Першочергово, через низьку температуру, з кожною годиною, ближче до півночі, вона буде знижуватися. Приблизно до 12-2 ночі закінчиться перший етап. Далі буде пауза, до денної фази. Гравці можуть залишитися на «Журавушці», так було б правильніше. Наметового містечка від організаторів представлено не буде, тільки місце під намети учасників. Кожен бажаючий, хто має спальний мішок, намет і термобілизну – може переночувати, або ж у машині.

 Етап 2 – денний. Буде домінація + різні місії. Тому доведеться грунтовно попрацювати головою і більше ходити. Орієнтовно тривати він буде до вечері (6-7 вечора).

 Етап 3 – завершальний. Будемо дивитися на погоду та настрій.

Основні правила, нововведення та нюанси

  •  Поранений може давати інформацію про те, звідки його вразили, може використовувати вторинку та гранату. Також у нього є можливість самостійно відповзти, з використанням тільки однієї руки.
  •  Вбитий залишається на місці «смерті», чекаючи закінчення бою (це ≈ 5-10 хв).
  •  Полоненого можуть допитати, обшукати. У його повноваженні є можливість заховати зброю та потім її використовувати, вторинку, ніж, або гранату. Але! Тільки, якщо їх не знайдуть. Полоненого можуть стратити, допитати. У Талібів буде місія, де потрібно захопити армійців і записати пропаганду, стратити в прямому ефірі.
  •  Чи буде світло? На мертвяках буде, зі штабами та іншим викручуємося самі.
  •  Харчування. Їжу та воду радимо брати свою. Орги обіцяють чудовий плов, але це не точно. В цьому плані, покладайтеся спочатку на себе й особисті запаси.
  •  Для тих, хто приїде грати, грубо кажучи, з «коліс машини», або тих, хто не хоче антуражно вдягатися (НАТО-Таліби) – буде відповідне маркування скотчем. НАТО – синій, Таліби – жовтий. Можуть бути і прокатники.
  •   Важливо. Перед грою буде реалізована перевірка на наявність трассерної насадки, або коробочки. Також на червоні маячки на нічний час. Це не заради «аби», вам так ліпше існувати на полі гри в темний час.
  •  Бинти. Мати в наявності еластичні бинти до метра в довжину. Для того, щоб медик зміг забинтувати кінцівку.
  •  Поселення/село Талібів не є частиною ігрового поля, штурмувати його заборонено!
  •  По закінченню гри, всі бажаючі, можуть завчасно взяти з собою мангали та їжу. Щоб насолодитися теплим, свіжозготовленим прийомом їжі, ділячись своїми емоціями та враженнями від гри.

 Будемо сподіватися на сприятливі погодні умови. Навіть, якщо з цим нам не пощастить, командний дух обов’язково зробить гру краще та душевніше. До зустрічі на майбутній грі!

 

Підписатися
Сповістити про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

Інші новини:

Запрошення на страйкбольний захід “Airsoft Runner 2”

17 Лют. 2022

admin

AIRSOFT RUNNER Минулого року у Чернівцях пройшов цікавий проект, на якому кожен учасник міг перевірити себе. Зокрема, витримку та готовність. Обмеження по БК і...

Емоції гравців від Полтавського рейду 2022

04 Лют. 2022

admin

Полтава і як це було? Останніми вихідними відгримів «Полтавський рейд». Втомлені, але щасливі гравці поділилися своїми емоціями та медіа у своїх соціальних...

Основи тактики у страйкболі. Частина 2

05 Січ. 2022

admin

Вихід на лінію  Можемо перейти до більш просунутої тактики. Майте на увазі, що нічого з цього не спрацює, якщо ваша команда не виконує накази. Тому переконайтеся,...

Напишіть нам

Обов’язково

Не обов’язково

Не обов’язково

Обов’язково