Наші постійні ведучі Віктор і Богдан приймають у себе в гостях B.L.S. Group. Обговоримо прийдешній фестиваль, новинки, правила, а також ознайомимося з історією наших гостей.
З чого ж все почалося?
Раніше грали страйкбол, захоплювалися різними тематиками. Спершу, навіть не замислюючись про організаторство. Як так вийшло? – З’явились в потрібний час, у потрібному місці.
Виявили під Броварами досить цікавий полігон. В кінці 2019 року провели пару бета-неділок. По закінченню зими, було прийнято рішення продовжити такий шлях.
Доречі, полігон потрапив до їх рук у досить жалюгідному стані. Це був колишній дитячий табір, на місці якого, буквально за 4-5 місяців, люди влаштували тотальний розгром і смітник.
На той момент, перерви між іграми були довгі (2-3 тижні). Все тому, що це був тільки початок, хотілося зробити все красиво, врахувавши всі зауваження та нюанси.
Прийшли до висновку, проводити ігри кожні вихідні. Так, як є багато бажаючих ентузіастів, готових виїхати та провести час на свіжому повітрі з друзями, або новими знайомими.
Про ідеї фестивалю
Після кожної гри ми збираємо певну статистику, відгуки. На одній із неділок (на якій було 105-110 чоловік), ми отримали багато прохань зробити щось на зразок СИРІЇ.
Те, як B.L.S. ще на перших сходинках свого шляху, вирішили зробити мале, але не менш цікаве дійство. Мінімізували антураж, дали вільну всім бажаючим, будь-то прокатник, перворазник, або команда, яка не хоче переодягатися в конкретні наряди. Все це мотивації заради, особливо для новачків, які в майбутньому можуть захотіти серйозніше заглибитися в цю тематику.
Також в душі організаторів сиділа міні-провина. Через те, що повинні були відбутися два проекти в цьому та минулому роках. Вперше не реалізувалися плани у зв’язку з карантином, наступного разу один із організаторів захворів усім нам відомим вірусом. Такі, назвемо їх «проблеми», стали ще більшим поштовхом, для розробки плану до нового проекту.
Однією з головних цілей є бажання показати, особливо першачкам, який різний буває страйкбол, які люди туди приходять, з вогником у душі та велінням проживати на повну кожну гру.
Формат
Складатися він буде з 3 етапів.
Етап 1 – нічна гра. Розпочнеться вона не з 22:00, як люди очікують, а трохи раніше, відразу з настанням сутінків. Першочергово, через низьку температуру, з кожною годиною, ближче до півночі, вона буде знижуватися. Приблизно до 12-2 ночі закінчиться перший етап. Далі буде пауза, до денної фази. Гравці можуть залишитися на «Журавушці», так було б правильніше. Наметового містечка від організаторів представлено не буде, тільки місце під намети учасників. Кожен бажаючий, хто має спальний мішок, намет і термобілизну – може переночувати, або ж у машині.
Етап 2 – денний. Буде домінація + різні місії. Тому доведеться грунтовно попрацювати головою і більше ходити. Орієнтовно тривати він буде до вечері (6-7 вечора).
Етап 3 – завершальний. Будемо дивитися на погоду та настрій.
Основні правила, нововведення та нюанси
Будемо сподіватися на сприятливі погодні умови. Навіть, якщо з цим нам не пощастить, командний дух обов’язково зробить гру краще та душевніше. До зустрічі на майбутній грі!
4
Інші новини:
22 Лют. 2022
admin
6
У цій статті ви дізнаєтесь про великі та активні страйкбольні ігри України першої половини 2022 року. Хочемо попередити, що деякі заходи ми могли не внести. Всі дані...
17 Лют. 2022
admin
3
AIRSOFT RUNNER Минулого року у Чернівцях пройшов цікавий проект, на якому кожен учасник міг перевірити себе. Зокрема, витримку та готовність. Обмеження по БК і...
04 Лют. 2022
admin
3
Полтава і як це було? Останніми вихідними відгримів «Полтавський рейд». Втомлені, але щасливі гравці поділилися своїми емоціями та медіа у своїх соціальних...